Skocz do zawartości

Allegro - weryfikacja oryginalności vol.2


krank

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 318
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi
oczywiście że nie :):) na paru innych forach też ostrzegałem - ale muszę ci powiedzieć że ten wątek odnosi skutek ,jak już sprzedający piszą do mnie z groźbami :):) muszę przyznać że kupujący też mnie wyzywają , do samego końca nie chcą się pogodzić że ich zapakowano w bambuko :):)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a alledrogo zrobiło tak że teraz ukrywa niki kupujących co uniemożliwia ich ostrzeżenie przed zakończeniem aukcji , jak później oszukani piszą do nich z problemem bo sprzedający ma ich w d.... oni odpisują że możesz zgłosić sprawę na policje a jak założysz spór na alledrogo to okazuję się że rozmawiasz z gościem który cię oszukał lub okradł :):):):) tak to działa :):):)dodam tylko że na innych edycjach alledrogo zagranicą niki są widoczne -pozdro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

morfeusz klamra jest oryginalna, ten sprzedający jest znany - nie wystawia kantów, jest jeden haczyk, wydaje mi sie ze ma swojego goscia do podbijania cen... ciezko w tej nchwili ustalic bo nie widad nazw.. za taki sprzet minimum stówka i wiecej...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://allegro.pl/szaszka-1941-rok-4596r-i1367238928.html

Szaszka - oryginał czy kopia?
Proszę o identyfikację tej szaszki, wygląda mi na oryginał ale bez żadnych gwiazd sowieckich? Czy może została starta, czy tak ma byc? Widziałem kiedyś taką podobną z biciami M" kozaków dońskich na służbie u Adolfa ;) I co to za prostkąt, jakby wtopiony" na głowni? Pomóżcie, ja ekspertem nie jestem a interesuje mnie ta szaszka :)



--------------------------------------------------------------------------------
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kubaniec - Szaszka wygląda na dobrą ponieważ przewinęło mi się kilka szaszek przez ręce, co prawda też nie jestem specem tego tematu, (miałem z lat 40 z gwiazdami i bez)jedyne co mi nie pasi to mocowanie rękojeści, ( może była kombinowana) tam powinna być śróba mosiężna również z wycięciem, która po skręceniu idealnie wtapia się w rękojeść. ( ale mogę się mylić )pozdrawiam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

djdj75 - serdeczne dzięki! też mi się tak wydaje, i też zwróciłem uwagę na tą śrubę jakoś tak za głęboko wkręconą, a rekojeść pomimo to, jakby luźna ...ale ogólnie wydaje mi się że jest ok! Może ktoś jeszcze, może coś powiedzieć na ten temat? Byłbym wdzięczny :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie