Jump to content

co po ace 250


Recommended Posts

ja przeskoczyłem na x terre 50 i rozczarowanie niewiele wieksza rużnica więc szybko zmieniła właściciela teraz Minelab Elite zobaczymy tylko na niego trzeba troche przypakować ale ponoć sie odwdzięcza pozdro
Link to comment
Share on other sites

Ja kupiłem Tesoro de Leona i bardzo zadowolony jestem, zasięgi dużo lepsze jak kanarek! Co prawda wchodzi do niego 8 paluszków ale baterie trzymają bardzo długo (zdecydowanie dłużej jak jest to napisane w instrukcji!). Na początku nie mogłem się z nim dogadać i już miałem chwilę zwątpienia... (czytaj chciałem sprzedać dalej) ale po kilku wypadach zacząłem się do niego dostrajać i teraz jest spoko i efekty też są zadowalające. Wadą jego jest brak regulacji głośności, a jest dosyć głośny, a zwłaszcza na trybie all metal.
Te modele (ponoć większość z tesoro) mają lekkie luzy na połączeniach w miejscu gdzie rurki wchodzą w siebie (do regulacji długości) ale po dwóch wyjściach nie zwracasz już na to uwagi.

Każdy będzie swoje chwalił, ja chciałem GTI 2500 ale tyle siana nie miałem więc na razie wybrałem Tesoro, a kto wie czy jak będę zmieniał deLeona to nie wezmę Cortesa. Bo stajnia tesoro coraz bardziej zaczyna mi się podobać!


pozdro!
Link to comment
Share on other sites

Witam.
GTP-1350 i 1500 to pomyłka. Zasięgi takie same jak w ACE 250. Jako nowość masz zupełnie bezużyteczną pseudowizualizację znaleziska. GTI-2500 da Ci się we znaki masą i topornością. Pomyśl lepiej o jakimś Fisherze lub o PROximie.
Pozdro.
Link to comment
Share on other sites

Bez przesady, że GT jest najlepszy w tej cenie, zasięg praktycznie taki jak Tejon. Do tego GT jest ciężki więc jak się nie ma duużo siły w rękach to lepiej sobie go podarować do tego słabe maskowanie.
Ja proponuję Vaquero bądź Tejona, który bardziej Ci pasuje tego wybierz. Jeśli potrzebujesz wyświetlacza to wtedy wymieniana przez Ciebie omega albo terra 70 jeśli możesz dołożyć trochę kasy.
pozdrawiam
Link to comment
Share on other sites

Ha ha jak nie masz dużo siły to sobie daruj Sovera.. Dobre! Kolego, po pierwsze Sover nie jest nie wiem jaki ciężki a po drugie zawsze można elektronikę zawiesić przy ciele (mój tata tylko tak chodzi). Maskowanie ma słabe to fakt. Ale zasięg jest zabójczy i proszę nie mówić, że tylko nadaje się na drobne rzeczy bo hełmy z metra dobrze można siekać i to bez przeszkód. Tejon owszem jest bardzo dobry lecz brak mu identyfikacji tonowej, która posiada GT. Pozdrawiam (proszę pomyśleć zanim pisać bzdury).
Link to comment
Share on other sites

tak się składa , że kilka razy chodziłem łeb w łeb z sovereignem i jakoś tego zabójczego" zasięgu nie było widać w stosunku do mojego Vaquero. Zanim komuś zarzucisz , że nie wie co pisze to trochę pomyśl.
Link to comment
Share on other sites

Rzuciłem okiem na aktualne ceny i szok, chyba sprzedawcy poczuli wzrost zainteresowania wykrywaczami ;/ z nowych wykrywaczy to chyba pozostaje Ci wybór między terrą 50 , omegą i Vaquero ewentualnie proxima. pozdrawiam
Link to comment
Share on other sites

Witam! Myślę,że najrozsądnieszym sprzętem na kolor będzie używana X-terra 70,która się spokojnie zmieści w kwocie 2000 zł( z dodatkową cewką) lub droższa 705.Przesiadka z Ace będzie bezbolesna,a zadowolenie pewne.Pozdrawiam!
Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...

Important Information