Skocz do zawartości
  • 0

zapora ppanc, drewno czy metal?


sudajew

Pytanie

Witam.
Zastanawiam się z pewnym oczytanym kumplem czy ta zapora jest wykonana ze stali czy z drewna. Ja był bym bardziej skłonny w stronę metalu, ale znajomy twierdzi że drewno.
Jedyne co mogę dodać, to że zapora jest Polska w rejonie przygranicznym.
pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

Autsajder68 nie ułatwiasz mi życia, bo właśnie zakończyłem kłótnie z kolejnym twierdzącym że na zdjęci jest krzyżak z drewna, a Ty mi teraz autorytet podkopujesz. A ktoś może dysponuje zdjęciami krzyżaka z drewna? Tylko krzyżaka, żadne inne formy zapór mnie na chwilę obecną nie interesują


Post został zmieniony ostatnio przez moderatora 8total4 12:42 28-05-2010
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój post był tylko sprzeciwem przeciwko twierdzeniu klokiego, że krzyżaki robione były tylko ze stali. Były i z drewna w 39r., choćby pod Chojnicami. Inna sprawa, że stanowiły małą przeszkode dla panzerwaffe... Tą wrześniową twórczość naszych żołnierzy należy rozgrzeszyć szczerą naiwnością, nieznajomościa siły i potęgi nowoczesnej broni pancernej i brakiem czasu na przygotowanie porządnych stalowych zapór. Nie twierdzę, że na zdjęciu są drewniane krzyżaki. Zapewne są stalowe, z nitowanych kątowników. Mój post nie dotyczył zdjęcia tylko postu klokiego. Pozdrawiam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może źle się wyraziłem mietek, ale chodziło mi o zapory ppanc, a na krzyżakach których zdjęcie zamieściłeś widać rozciągnięty drut kolczasty.
Tak czy owak postawiłem na swoim i mam nadzieje ze z drewnem nikt mi już wyjedzie. Dzięki Panowie
pzdr!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.
Zastanawiam się z pewnym oczytanym kumplem czy ta zapora jest wykonana ze stali czy z drewna. Ja był bym bardziej skłonny w stronę metalu, ale znajomy twierdzi że drewno.
Jedyne co mogę dodać, to że zapora jest Polska w rejonie przygranicznym.
pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie