Jump to content

Autsajder68

Forum members
 • Content Count

  592
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Mimo, że dałem wątek pomyłkowo " Konserwacji ", to dzięki za szybką reakcję :-) Czyli mamy już punkt zaczepienia, że to czeska " Zbrojovka ". Tylko ciekawe do czego to służyło. Prośba do administratora o wstawienie wątka do " Identyfikacji ". Jestem trzeźwy, ale nie wiem jak to się stało, że dałem go " Konserwacji ". Pozdr.
 2. Prośba do administratora o przeniesienie tematu do " Identyfikacji "... Sorry, coś mnie zamroczyło, że to do " Konserwacji "...
 3. Autsajder68

  Łopata

  Witam, trafiła się taka oto łopata. Wykonana jakby z jednego kawałka solidnej, dźwięczącej stali. Trzonek był oryginalny chyba, ale łopatę znalazłem już z odciętym trzonkiem, więc nie wiem jaki miał kształt. Na łopacie widać litery " BAAL...", ale nie wiem czy to jest sygnowanie, czy czyjaś radosna twórczość. Łopata wydaje się profesjonalnie wykonana, ale może to robota bardzo zdolnego kowala ? Ale raczej to nie jest kowalska twórczość, bo konstrukcja i jakość stali jest naprawdę bardzo dobra, nie ma takiej siły, by łopata mogła się wykrzywić np. przy kopaniu. Wymiary : długość całkowita - 40 cm. Szerokość całkowita części, gdzie stawiało się nogę - 15,5 cm. Pozdr.
 4. Witam, do czego i od czego mogło to być ? Wymiary - 7,5 cm x 14,5 cm. Dosyć solidne wykonanie z prawie milimetrowej blachy. Wojskowe ? Albo wyposażenie motocykla itp. ? Pozdr.
 5. Tak, to jest to ! :-) Dziękuję serdecznie. Pozdr.
 6. Witam, od czego może być ten wałek ? Po krzywkach widać, że silnik dwucylindrowy. Długość około 45 - 50 cm. Pozdr.
 7. Witam, może będziecie wiedzieć od czego jest ten wał... Solidny, masywny wał. Szerokość od lewej do prawej albo od prawej do lewej około 40 - 45 cm. Nie mam niestety szczegółowych wymiarów. to jakiś " es " stacjonarny albo inny " otto deutz " ? Motopompa ( jeśli nie jest za duży do tejże ) ?
 8. Zdjęcia z telefonu, trochę niewyraźne, nie miałem aparatu przy sobie akurat. Znalezisko złomowe.
 9. Witam, do rozpoznania taka oto gąsienica.. Szerokość około 35 cm. Zwykła np. kopara, czy coś militarnego ? Przeszukałem trochę net i nie znalazłem, może ktoś z Was będzie wiedział. Pozdrawiam.
 10. Witam, od czego może być ten filtr ? Wielkości pudełka zapałek. Od pojazdy jakiegoś ? powojenny chyba. Pozdr.
 11. Witam, od jakiego pojazdu mogą być te oprawki ? Polskie, bo na większej jest napis " do 24 V ". Przy jednej żarówce widnieje " 5 W ", a przy drugiej " 20 W ". Na mniejszej, oprócz " 5 W " i " 20 W ", jest " 12 V ". Pozdr.
 12. Witam, od czego może być ta stacyjka ? Wygląda na PRL. Z tyłu napisy polskie. Pozdr.
 13. Dziękuję serdecznie za wyjaśnienie, pozdrawiam.
×
×
 • Create New...

Important Information