Skocz do zawartości

Spectra V3 wymiana doświadczeń


panzerkris

Rekomendowane odpowiedzi

  • 5 months later...
Witam
Nabyłem spectre v3i jakieś 3 miesiące temu mam jakieś 100 godzin przechodzone ustawienia mam takie :
Program Coin & Jewelry
Band pass 7,5 high
all metall 55-65
discrimination około 75-80
gain to 10-13
Tx Boost wyłączony
Frequency wszystkie na on
to tyle i powiem szczerze mam do porównania minelab ex zasięgi są prawie takie same aczkolwiek ex radzi sobie lepiej, jest mojm zdaniem głębszy mowa o drobnicy a coś jeszcze sprowadziłem z usa sonde firmy deteh 18x15 do spectry jestem w trakcie testowania

Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Troszkę ze Spectrą chodziłem. Robiliśmy ze znajomymi porównania w terenie z Ex se i Etrakiem. Chociaż interpretacja sygnałów trochę się różniła to wszystkie sprzęty dawały sygnał na przedmiot w glebie. Może w specyficznych warunkach Spectra byłaby lepsza (po włączeniu dopalacza")może, może... Co do jej ceny moim zdaniem kilkaset złotych płacimy za napis Whites na obudowie i następne kilka stówek za kolorowy wyświetlacz.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja zakupilem ale już sprzedalem. Odradzam zakup osobom które wczesniej nie miały do czynienia z whitesem. Sprzęt dokladny, czuły ale trudny w ustawieniach. Chodzilem na róznych ustawieniach, takze fabrycznych (wczesniej mialem gareta, teraz minelaba, chodzilem tez z etrackiem), na każdym z nich mial problemy z zelazem. Ok, ktoś napisal, ze wchodzisz w druga, trzecią skale (ustawienia) i widzisz. Tyle ze ja na prostej terce widze to od razu i ide dalej .

Mialem tez problemy z lokalizacja drobnych przedmiotów, za równo przed jak i po wykopaniu. Bardzo mnie to irytowało bo siedzialem nad dołkiem kilka minut.

Sprzęt napewno dla fanów gatunku a wszyscy Ci co piszą ze jest najlepszy (no najdrozszy;)) i że bije na głowe etracki itp sprzety po poł metra na monecie chyba nie chcą sie poprostu przyznać ze przepłacili ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie