Jump to content
  • 0

nabój, kubek, spinka...

szczurek_1979

Question

witam wszystkich.
Wczoraj byłem na jednym z miejscowych złomowisk w poszukiwaniu materiału na wykonanie zbrojenia posadzki. Przy okazji znalazłem tam takie przedmioty jak na zdjęciu. Zapewne rzeczywiście jest to złom, raczej już nie niebezpieczny ale że mam naturę odkrywcy i poszukiwacza to z ciekawości też to zabrałem. Co prawda nie takiego zbrojenia szukałem ale że przy okazji wpadło mi to w oko... to czemu nie... ;-)

proszę Was o pomoc w ID tych przedmiotów...
pozdro
Szczurek

17 answers to this question

Recommended Posts

Gąska jest od ruskiego T38 i wynalazków na tym podwoziu,ciekawsza na pewno niż od szwabskiego popularesa:)
http://pl.wikipedia.org/w/index.php?title=Plik:T-38_tank.jpg&filetimestamp=20051026135446

Nabój artyleryjski również ruski- 45 mm odłamkowy.

Kubek też pewnie z zestawu...

witam wszystkich.
Wczoraj byłem na jednym z miejscowych złomowisk w poszukiwaniu materiału na wykonanie zbrojenia posadzki. Przy okazji znalazłem tam takie przedmioty jak na zdjęciu. Zapewne rzeczywiście jest to złom, raczej już nie niebezpieczny ale że mam naturę odkrywcy i poszukiwacza to z ciekawości też to zabrałem. Co prawda nie takiego zbrojenia szukałem ale że przy okazji wpadło mi to w oko... to czemu nie... ;-)

proszę Was o pomoc w ID tych przedmiotów...
pozdro
Szczurek

co do łuski,jeśli stanowiła całość z pociskiem a widzę że tak to szkoda byłoby się pozbywać skoro puste...
elektroliza,zakonserwować,pocisku pusty,to tylko spłonke w łusce punktakiem,albo wiertłem..
pozdro

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Create New...

Important Information