Kamil1994 Posted April 13, 2010 Author Posted April 13, 2010 Witam wszystkich. Ostatnio wpadła mi na polu taka blaszka z orzełkiem wykonana z mosiądzu o wym. 4,5cmx3,8cm. Proszę o id. Z góry dziękuje za odpowiedź.
Kamil1994 Posted April 13, 2010 Author Posted April 13, 2010 Zamieszczam jeszcze jedno zdjęcie przedstawiające blaszkę od przodu.
Luftlander Posted April 13, 2010 Posted April 13, 2010 Nie jest to prefabrykat na zaokrąglonym rancie jest jakby ramka.
Kamil1994 Posted April 13, 2010 Author Posted April 13, 2010 Witam wszystkich. Ostatnio wpadła mi na polu taka blaszka z orzełkiem wykonana z mosiądzu o wym. 4,5cmx3,8cm. Proszę o id. Z góry dziękuje za odpowiedź.
koppelmann Posted April 14, 2010 Posted April 14, 2010 Jeżeli jest z masywnego mosiądzu, to może zniszczony element od szabli wz.17.http://www.weu1918-1939.pl/kawaleria/szable/1917/departament_kawalerii_szable_1917.html
Luftlander Posted April 13, 2010 Posted April 13, 2010 Prefabrykat nie przeszedł kontroli technicznej, meselkiem ktoś zrobił dziurkę i na złom. Taka propozycja.
Question
Kamil1994
Witam wszystkich. Ostatnio wpadła mi na polu taka blaszka z orzełkiem wykonana z mosiądzu o wym. 4,5cmx3,8cm. Proszę o id. Z góry dziękuje za odpowiedź.
6 answers to this question
Recommended Posts
Archived
This topic is now archived and is closed to further replies.