Skocz do zawartości

Nasze pierwsze odkrycia


Rekomendowane odpowiedzi

koledzy....prosiłem.....
Artur podał sznurek do dyskusji i może tam kontynuujcie rozważania.

za przeproszeniem - robicie bajzel - nawet na NO jest wątek off-topowy, którego nie wywaliłem a który pośrednio porusza tę sprawę....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 years later...
  • Odpowiedzi 159
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi
Wiem, że od ostatniego postu minęło już 5 lat, ale myślę tak samo jak @ZUBIKED, że jest to donos archeologa"
Czytając różne fora jak również i to, można się natknąć na pełne jadu posty tych panów, którzy sami nic nie robią tylko siedzą przed kompem, zamiast zainwestować w wykrywacz i pozostały sprzęt wolą donosić i pisać jacy to z nas wandale nie szanujący historii.
Wziął by się taki jeden z drugim i polatał kilka godzin po polu, a nie pier...ić, że się niszczy dobro narodowe i stanowiska archeo.
Jakoś wcześniej się tym nie interesują, jak chłop orze przez 1000 lat pole i się niszczą dobra historyczne, dopiero jak takim polem zainteresuje się pasjonat i coś tam wykopie, to robią wielkie larum.
Gdyby nie ten pasjonat, to może i przez następne 1000 lat, nie wiedzieliby, że coś tam można znaleźć. Gdyby jednak doszli by do takiego wniosku, to pewnie nie byłoby czego już szukać, bo wszystko by zgniło.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie