Skocz do zawartości

Zdjęcie naszego samolotu - część 15


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 412
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi
W nawiązaniu do postu z 21.04 315-PK.Szczerze powiem że zniszczenia ósemki z gryfem są zastanawiające- żeby zginęła cala załoga? Muszę dobrze poszukać bo nawet na tym forum było zdjęcie Karasia z Gryfem, ale innym numerem bocznym bardziej zniszczonego, i ten bardziej mi pasuje na samolot ppor Strejmika.Cieszy mnie że zabrałeś głos 315-PK w tej sprawie.Osobiśie starałem się odnależdż miejsce upadku tego Karasia, niestety bez efektu,znalazłem za to mogiłę lotników zadbaną przez miejscowych ludzi.Może wspólnymi siłami znajdziemy coś więcej?Pozdrawiam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nigdzie nie mogę znaleźć zdjęcia P.11a nr7.22 ze 11EM nr boczny 3 por. Palusińskiego po awaryjnym lądowaniu w okolicach Kobyłki pierwszego września 1939r. Jeśli ktoś takie ma, czy mógłby je tu zamieścić? Dziękuję :-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadza sie Dębliniaku, ten z 23.04.2010 to znana P-11a na lotnisku pod Warszawką (a nie Tarnów) co do tych 2-och ostatnich niestety nie potrafie wskazać miejsca zrobienia zdjęć.
Ten ERwudziak SP-BKJ należał do jakiegoś plutonu łącznikowego (moge poszukac i sprawdzic jakiego) jego zdjecie, tyle ze z bliska, jest we Wrzesniowe straty" A. Glassa s. 75.
Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie