Jump to content

MyViMu w gazecie :-)


Czlowieksniegu

Recommended Posts

Na początku lutego wystartował serwis dla kolekcjonerów i zbieraczy MyViMu. Strona umożliwia utworzenie w prosty i szybki sposób własnego wirtualnego muzeum", w którym można zaprezentować swoje niesamowite zbiory

Każdy z nas ma na strychu, w szufladach czy tajnych skrytkach cenne przedmioty, które czasem są tylko zbieraczami kurzu, a czasem stanowią centrum kolekcjonerskiej pasji. Każdy z tych przedmiotów posiada własną historię i swoje unikalne cechy, może więc warto podzielić się nimi z innymi? Tym bardziej, że od kiedy powstał serwis MyViMu.com można zrobić to bez ruszania się z domu.

Moje Wirtualne Muzeum powstało z myślą o zjednoczeniu miłośników kolekcjonowania, poszukiwaczy oraz wszystkich, których pasjonuje zbieractwo. Autorzy strony stworzyli wirtualny świat, w którym ożywają wspomnienia, a kolekcje otrzepane z kurzu zaczynają znów błyszczeć. Odkrywane są długo strzeżone tajemnice, a poustawiane na wirtualnych półkach eksponaty okazują się być prawdziwymi skarbami.

Serwis składa się z wielu muzeów tworzonych przez użytkowników. Każdy kolekcjoner rejestrując się ma możliwość założenia swojego wirtualnego miejsca, dodania zdjęć eksponatów, opisanie i pogrupowanie ich w kolekcje. Wirtualne muzea można zwiedzać całodobowo i bez ograniczeń. To ciekawa i bardzo wygodna alternatywa dla tych leniwych, którzy czasem nawet latami wybierają się do muzeum, ale ciężko im się do tej wycieczki zmobilizować.

http://www.emetro.pl/emetro/1,82493,7571227,Wirtualne_Muzeum.html
Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...
Panowie trzeba rozruszac troche nasze nowe muzeum. Niedlugo rusza konkursik na MyViMu.com wiec warto juz teraz zwiekszyc sobie szanse.

Zalezy nam na jak najwiekszej rozpietosci kolekcji od korkow po odznaki.
Link to post
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.×
×
  • Create New...

Important Information