Skocz do zawartości

Lotnisko SÓL - k. Biłgoraja


felczer

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 100
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi
jeżeli o miejsce chodzi to może nawet na którymś z tzw.kominków... albo na tym na Wolaniny albo na tym przy trasie lubelskiej... chyba że wolelibyście jakiś wypad w teren ze sprzętem, ale to trzeba by było ustalić miejscówkę... czekam na Wasze propozycje...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

felczer, jak na Brodziakach masz znajomych autochtonów to może rzeczywiście popytaj nawet o zgodę właściciela terenu... nie chodzi nam przecież o przeczesanie wielkich połaci lasu a jedynie o spotkanie integracyjne i ewentualną chwilę rozrywki i relaksu... pozdro
Szczurek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jesli mozna, to i ja z checia bym dolaczyl, dajcie tylko znac co i jak (PS. niestety nie pomoge zbytnio w orgaizacji tego bo do Bilgoraja musze sie doslownie wyrywac")...
pozdr.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam kolegów, bo dość długiej nieobecności spowodowanej awaria kompa, uwierzycie że HP nie ma serwisu w KRK?!! Widzę że się ostro integrujecie... Szkoda że wcześniej nie wiedziałem a muszę wracać jutro:( Kol. szczurek co do czołgu na Rapach to ściema na 100% wiem, skądinąd jestem autochtonem:D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

blitzkrieg, wszystko pod kontrolą, integrować będziemy się w przyszłości, na razie to tylko plany a że ten czołg na Rapach to lipa to wiem to od dawna ;-)
z integracją to nic straconego, jak będziemy wiedzieć coś więcej o terminie i miejscy to postaramy się powiadomić ziomków z Biłgorajszczyzny...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
na razie sprawa ucichła, śniegu dowaliło, pogody wiosennej na razie nie ma, i tak na razie nasza integracja przyschła... :-( mam nadzieję że nie na długo... ale myślę że jest już bliżej jak dalej :-)) jak by co to będziemy informować, sprawdzajcie skrzynki ;-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
czas poważnie zastanowić się jak to zorganizować... trzeba wymyślić gdzie się spotkamy i w jakiej formie... najlepiej było by gdzieś blisko, bez konieczności dalekich wojaży... najlepiej w terenie ze sprzętem ale i z małym co nie co ;-) czekam na sugestie i propozycje...
pozdro
Szczurek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie