Skocz do zawartości

prosze o pradę co kupić


kkk777

Rekomendowane odpowiedzi

bo prawda jest taka moim zdaniem , iż wcale nie potrzeba super sprzętu za 5 tyś. , jeśli ktoś chce wyskoczyć w weekend na poszukiwania i cieszyć się z rezultatów. Do tego wystarczy średniej klasy wykrywacz, łatwy w obsłudze i sporo radości gwarantowane. A te dodatkowe parę centymetrów które da droga i profesjonalna wykrywka może będzie wykorzystane w jakimś małym procencie, jeśli ktoś szuka profesjonalnie i ma na to czas to oczywiście drogi sprzęt jak najbardziej pewnie się sprawdzi ale czy dla zwykłej rekreacji warto płacić tyle.... To już każdy musi sobie odpowiedzieć i zajrzeć do kieszeni ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

draven- dodatkowe parę centymetrów które da droga i profesjonalna wykrywka może będzie wykorzystane w jakimś małym procencie".

Na polance przechodzonej po swojej x70(2 razy dokładnie+ zaproszonych proximą) zrobiłem inną wykrywką tyle dołków, że było mi wstyd za siebie:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie temat zaczyna się zmieniać w dyskusje który sprzęt jest lepszy. Kolega kkk777 chce porad jaki sprzęt jest najlepszy jak dla początkującego. A wy zaczynacie swoją gadkę, chcesz to doradzasz sprzęt uzasadniasz wypowiedz i odpowiadasz na pytania a nie znowu zaczynacie głupie kłótnie niepotrzebne koledze kkk777.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ojeju jeju :) przecież nikt się nie kłóci , taka luźna dyskusja też pokazuje różne sposoby patrzenia na sprzęt oraz wypływają przy tym propozycje sprzętu - patrz kolega Karpik jak już powie co to za super sprzęt i możliwe , że pytający skorzysta z tej podpowiedzi ;) chyba, że ktoś musi mieć podane wszystko na tacy tak lub nie ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ace Może i jest to detektor bardzo dobry w swojej klasie cenowej, ale po co ktoś ma kupować wykrywacz za 700 czy za 800zl skoro może kupić coś za 2500zl? Żeby go później za pół roku zmienić? Nie lepiej zainwestować raz a mieć coś na długie lata nie martwiąc się że się coś przegapiło w ziemi? Poza tym można zauważyć że jest kilka marek wykrywaczy polecanych prawie w każdym temacie jako jedyne słuszne rozwiązanie a to już zaczyna się robić nudne. No ale dość już tych sporów bo wszyscy się udzielają tylko nie założyciel tematu :/
Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

teraz chłopak na pewno nie wie co mam kupić tak mu na mieszaliście w głowie.ja mu radzie żeby po patrzył na YouTube
http://www.youtube.com/watch?v=zTqDPy3EeRk&feature=related
i sam zobaczy
pozdro.
a i jeszcze ten link http://www.youtube.com/watch?v=RqDs69GzN9k
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuje wszystkim za porady,jednakże jak wyżej napisałem waham się już między trzema odkrywkami x705,withe prizm 6t,tejon.choć jeszcze obejrzę linki który przesłał kolega Piotr.

Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

drogi kolego karpik to co napisałem to nie są żadne pierdoły wyssane z palca tylko fakty poparte praktyką,,,chodzimy razem z kumplem po poletkach on-ace 150,ja proxima...kopiemy łeb w łeb można powiedzieć jeśli chodzi o kolorek ale pod warunkiem że kolorek jest plytko,on chodzi pierwszy ja ide za nim i okazuje się że to co glębiej to jego kanarek wcale nie widzi a ja wykopuje niezle fanciory,druga sprawa to taka iż ace150 nie posiada żadnej dyskryminacji i kumpel kopie gwożdzie i druty a ja już to omijam..nie twierdze że kanarek to zły sprzęt bo kumpel trafil nim również wiele fajnych fantów ale do proximy to mu daleka droga...kanarek super dla poczatkujących żeby złapać bakcyla..pozdrawiam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jesli chodzi o bezawaryjność,to narazie się nie wypowiadam biegam z proxima od zeszlego sezonu,narazie jest git zobaczymy jak bedzie spisywała się dalej,ale wnioskujac z opisów wszystkich forumowiczy to proxima do bardzo awaryjnych nie należy,ale jest to elektronika więc komuś się coś może przydażyć-mercedesy kosztują full kasy a też stoją na serwisach...a dystrybutorem nie jestem poprostu prubuję przekonać kogoś do zakupu proximy bo sam z nia śmigam i jestem zadowolony,a i kasa rozsądna,a poza tym jeśli już jakaś awaria wystapi to z tego co wiem to nie ma żadnych najmniejszych problemów z serwisem...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie