Skocz do zawartości

Domowej roboty wykrywacz metali


Rekomendowane odpowiedzi

w-g mnie to kluczyków od samochodu w śniegu można nim poszukać ...i chyba tyle kiedyś ,kiedyś bawiłem się sprzętem domowej roboty i uważam ,że to szkoda czasu i przede wszystkim nerwów ...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oprnik to to samo co rezystor hehe pozdra , kupcie sobie Jabla i pokombinujcie ( oczywiście zwracam się do kolegów bez elektronicznego doświadczenia ) sam kiedys zbudowałem wykrywacz na schemacie Praktycznej Elektroniki był to wykrywacz na mikroprocesorze ( zaprogramowany do nabycia był poprzez redakcje ) efekt hm,...... zakłucenia niesamowite ( mineralizacja gleby ) a czułość - działał w przypadku przedmiotów wielkości konewki , garnka , szpadla . Tak sobie ostatnio myślałem nad montażem Jabla - z czystej ciekawości i zabawy . pozdrawiam .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aby samodzielnie choćby składać urządzenia z gotowych zestawów, trzeba mieć więcej niż podstawowe pojęcie o elektronice i zestaw podstawowych narzędzi i urządzeń pomiarowych. Z Twojego pytania wynika, że nie masz żadnej wiedzy, więc sobie lepiej oszczędź rozczarowań. A jeśli masz zapał, to zacznij od książek i znacznie prostszych układów, które muszą być budowane ze zrozumieniem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie