Jump to content

auto lata 20?


saperfts

Recommended Posts

Na moje koślawe" oko to zarówno górny samochód jak i dolny to Moskwicz 400 wieziony z Ukrainy (kolorek górnego auta typowy dla ZSRR). Laweta z Ukrainy a pojazdy obok to numer Słupska, więc na pewno import ze wschodu, bo wywozić takie pojazdy na wschód nie było by sensu ekonomicznego.
Link to comment
Share on other sites

chyba nigdy nie widzieliście ani tablic ukrainskich, ani białoruskich ani tymbardziej rosyjskich. zapewniam was że żadna z nich nie ma po prawej stronie (a nawet w ogole nie ma) niebieskiego paska takiego jak na naszych tablicach. jedynie ukraincy maja tasek stylizowany na swoją flage teraz czyli na górze żółty na dole błekitny. pozatym ukraincy maja na tablicach numery typu: litera litera-litera litera - cyfra cyfra cyfra cyfra. predzej jest to laweta z ktoregoś panst bałtyckich bo tablice ma typowo unijną
Link to comment
Share on other sites

Tak sie nad tym litewskim (oplem lub moskwiczem) zastanawiacie gdzie jedzie ,a swego czsu na aledrogo dwa takie były jeden w lepszym drugi w gorszym stanie i nikt ich nie chcial (a ceny nie powalały na kolana) duzo takich jeszcze z 10 lat temu gniło na polu (widziałem kilka 3 nawet obejrzalem dokladnie) - pewnie kilka do dzis w stodole sie kisi sugerował bym tymi co jeszcze są zainteresowac sie bardziej. Bo za jakis czas ktos wklei zdjecie jak na lawecie gotowe do drogi stoją i wtedy larum sie podniesie.
Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...

Important Information