Skocz do zawartości

XLT lub Explorer SE


Seku

Rekomendowane odpowiedzi

Myślę o dodatkowym sprzęcie, obecnie posiadam proximę,interesuje mnie przede wszystkim kolorowa drobnica.Przeczytałem wiele opinii na temat tych dwóch wykrywek i nadal nie wiem,który wybrać?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wymienione wykrywacze nie bardzo mogą służyć jako uzupłnienie Proximy wg.mnie...a z innej beczki Proxima również nie bardzo pasuje na ich uzupełnienie...Bardziej pasuje stwierdzenie Brzęczyszczykiewicza,tj.A czemu nie mieć lepszego ?! :)) Pozdrawiam!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proxima do szybkiego sprawdzenia terenu a xlt lub explorer do dokładnego i głębokiego przeszukania terenu.Xlt i explorera zestawiłem razem bo według opinii są to dwa najgłębsze i najczulsze wykrywacze które mnie interesują.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z proximą pracuje mi bardzo dobrze i uważam,że jak najbardziej nadaje się do szybkiego sprawdzenia terenu.O E-traku jak na razie za wiele na forach nie ma,po za tym,że posiada wejście USB.Myślę,że wybiorę Xlt,praca wykrywaczy mam namyśli(proximę) podobna,choć Xlt daje dużo więcej mozliwości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie