Skocz do zawartości

Furiat z mauserem


Rekomendowane odpowiedzi

Wpadł mi właśnie, przypadkiem w ręce taki znany tabloid F__t, a w nim ciekawy" artykuł napisany fachową" ręką.

Panika na ulicach! Furiat z karabinu celował do ludzi.

Przeraził nie na żarty wracających do domów ludzi. Przechodnie uciekali w popłochu na widok szaleńca z karabinem maszynowym. W końcu ktoś zadzwonił po policję.

Oglądając rekonstrukcję bitwy o bunkry koło Międzyrzecza (woj. lubuskie), Marcin K (30 l.) postanowił wcielić się w postać żołnierza Wehrmachtu. Kiedy uczestnicy inscenizacji odpoczywali po bitewnych zmaganiach, ukradł warty 700 złotych karabin Mauser. Z bronią pod płaszczem wrócił do Międzyrzecza i tutaj budząc przerażenie mieszkańców, paradował z nią po ulicach miasta. Zatrzymany przez policjantów wydmuchał prawie trzy promile alkoholu. Mauser na szczęście nie był nabity."
- napisał DUT

Ciekawe jaką miał minę facet, który stracił lufę"...
No cóż, dywersanci są wszędzie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jagiellończyk - oczywiście moje stwierdzenie nie odnosiło się do Ciebie, było cytatem z pewnej reklamy telewizyjnej sprzed kilku lat. Ale oczywiście mój wpis był dwuznaczny co uświadomiłem sobie dopiero po kliknięciu przycisku Dodaj":)
Pozdrawiam! G
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy tej okazji chciałbym się zapytać czy doszło do sprawy sądowej jednego z rekonstruktorów przeciwko Faktowi"? Kilka lat temu Fakt" wykorzystał inscenizację w Pniewie by oskarżyć rekonstruktorów o kryptofaszyzm czy coś podobnego. Była na forum Odkrywcy burzliwa dyskusja na ten temat i zapowiadano proces przeciwko Faktowi". Jak to się potoczyło?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie