Jump to content

Furiat z mauserem


Recommended Posts

Wpadł mi właśnie, przypadkiem w ręce taki znany tabloid F__t, a w nim ciekawy" artykuł napisany fachową" ręką.

Panika na ulicach! Furiat z karabinu celował do ludzi.

Przeraził nie na żarty wracających do domów ludzi. Przechodnie uciekali w popłochu na widok szaleńca z karabinem maszynowym. W końcu ktoś zadzwonił po policję.

Oglądając rekonstrukcję bitwy o bunkry koło Międzyrzecza (woj. lubuskie), Marcin K (30 l.) postanowił wcielić się w postać żołnierza Wehrmachtu. Kiedy uczestnicy inscenizacji odpoczywali po bitewnych zmaganiach, ukradł warty 700 złotych karabin Mauser. Z bronią pod płaszczem wrócił do Międzyrzecza i tutaj budząc przerażenie mieszkańców, paradował z nią po ulicach miasta. Zatrzymany przez policjantów wydmuchał prawie trzy promile alkoholu. Mauser na szczęście nie był nabity."
- napisał DUT

Ciekawe jaką miał minę facet, który stracił lufę"...
No cóż, dywersanci są wszędzie.
Link to comment
Share on other sites

Jagiellończyk - oczywiście moje stwierdzenie nie odnosiło się do Ciebie, było cytatem z pewnej reklamy telewizyjnej sprzed kilku lat. Ale oczywiście mój wpis był dwuznaczny co uświadomiłem sobie dopiero po kliknięciu przycisku Dodaj":)
Pozdrawiam! G
Link to comment
Share on other sites

Przy tej okazji chciałbym się zapytać czy doszło do sprawy sądowej jednego z rekonstruktorów przeciwko Faktowi"? Kilka lat temu Fakt" wykorzystał inscenizację w Pniewie by oskarżyć rekonstruktorów o kryptofaszyzm czy coś podobnego. Była na forum Odkrywcy burzliwa dyskusja na ten temat i zapowiadano proces przeciwko Faktowi". Jak to się potoczyło?
Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...

Important Information