Skocz do zawartości

tanennberg ?


czarny bocian

Rekomendowane odpowiedzi

po ostatniej wizycie w miejscu walk a dokladniej za miejscowoscią Wały zaczely mnie zastanawiac ogromne ilosci niewypałow lezacych na powierzchni, wiekrzosc z wykreconymi zapalnikami. Moze ktos wie cos wiecej na ich temat ?
Czy sa to pozostałosci po dawnym poligonie czy sa z okresu walk z 1914 roku ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli jest takie zapotrzebowanie i nie naruszam jakichś tam praw, to też mogę z przyjemnością podzielić się swoimi mapami i rzucić je na forum. Z Tannenbergu mam też i inne, ale chociaż szczegółowe, to raczej zbyt niewyraźne żeby je tu pokazywać. Poza tym: Łódź, Bzura - Rawka ( dosyć ogólnikowe ), być może okolice Lublina, ale głowy nie dam, no i Bzura 1939. Większość z was pewnie ma takie mapy, ale może się komuś przyda. P.S. Mam ograniczenia czasowe, więc może to trochę potrwać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To tak samo jak z mierzeją niby wszyscy tam byli wszystko wykopali a jak ja pojechał pierwszy raz to też co nieco się nakopałem :)
Miejsce może przeszukane ale zawsze coś się znajdzie - teren za duży by całkowicie go spenetrować ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 years later...

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie