sp4tkl Posted December 6, 2009 Author Posted December 6, 2009 Prosze szanownych kolegów o pomoc w id tych oto guzików,kto ich używał,jaka formacja i w jakim okresie.z góry wielkie dzięki.
8total4 Posted December 6, 2009 Posted December 6, 2009 Gwardia w okresie 1857-1918 oraz piechota w okresie 1904-1918.dwa z nich gdzie przeplecione z kończynami orła są armaty, to guziki artylerii 1904-1918pozdrawiam.
Recommended Posts
Archived
This topic is now archived and is closed to further replies.