andriu Posted December 6, 2009 Author Posted December 6, 2009 Witam pochwalcie sie waszymi samoróbkami jablami , protonami , kretami itp.
madmax78 Posted December 16, 2009 Posted December 16, 2009 Niektóre z moich detektorków...http://www.wrzuta.pl/pliki/wrzucone
tyfus Posted December 16, 2009 Posted December 16, 2009 po raz drugi wrzucasz ten sam link....bez niczegosprawdź najpierw czy link angla" może, zanim go wkleisz
madmax78 Posted December 16, 2009 Posted December 16, 2009 Przepraszam za kłopot, ale u mnie wchodzi.
madmax78 Posted December 16, 2009 Posted December 16, 2009 Może teraz będzie dobrze http://www.wrzuta.pl/szukaj/wykrywacz%20metali
muchomor Posted December 17, 2009 Posted December 17, 2009 madmax78,całkiem,całkiem te twoje Jabelki,podobają mi się,najbardziej ramowy,było sporo roboty przy nich,wiem bo parę lat temu też składałem,ale jakoś mi się to znudziło i dałem sobie spokój.
andriu Posted December 20, 2009 Author Posted December 20, 2009 Ja niedługo dodam fotki mojej wykrywki !Nikt więcej nie ma żadnych samoróbek na forum ?
Recommended Posts
Archived
This topic is now archived and is closed to further replies.