Skocz do zawartości

Garrett ACE 250 i 150-Jaki zasięg?


Poszukiwacz bunkrów

Rekomendowane odpowiedzi

Witam! Mi to moniaki o połowe mniej bierze,tak max z 20cm, no chyba że są ooogromniaste,to wtedy i więcej.. Hełmu nim jeszcze nie wytargałem,to nie wiem, ale za to łuski idealnie łapie z 20pare cm. Artykul,testy w Odkrywcy" dobrze odzwierciedlały rzeczywistośc co do tych wykrywaczy (tak na podst. wł. doswiadczenia).pozdr.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ! ja równiez posiadam 150-tke i czy nadawał by się on do przeszukania okopów ? zawsze chodziłem z nim po polu na monetki...pięknie łapie, no ale namierzyłem sobie kilka miejsc z okopami i teraz nie wiem czy oplaca sie chodzic, bo okaze sie ze przedmiocik lezy glebiej i go nie wykryje, wiec nie wiem ? jaki mogl by miec zasieg na all metal na max czulosci ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na temat Garretów i ich zasięgów trochę na forum było
Mój przykład : łopatka o długości ok. 74 cm
Garrett ACE 250 - tryb jewerly, czułość na max
Wykopana stalowa miska o średn. ok. 35 cm, z głębokości ok. 65 cm
nie wspomnę o innych garnkach, kubkach....:)

http://www.odkrywca-online.com/pokaz_watek.php?id=655724#899005
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jak z ustawieniami ? jeśli chodze po polu chodze z ustawieniem jewelery ale jesli chcialbym pojsc powiedzmy przeszukac okopy ? dam na all metal to bedzie mi co chwila wylo bo pelno odlamkow a jak dam na jewelery to nie wykryje np helmu czy bagnetu bo to stal, wiec jakie ustawienia najlepiej dac ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ACE łapie monety z 20, 30, 40cm ? Turlam się ze śmiechu czekając kto da wiecej :>. I testy które widziałem na forach i moje własne pokazują, ze ACE150/250 na standardowej cewce łapią średniej wielkości monety z odległości 20-24cm w powietrzu(!). W glebie zasieg będzie jeszcze mniejszy, max 20cm w bardzo sprzyjających okolicznosciach.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie