Skocz do zawartości

fotki z lasów


greku

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 421
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi
Gratuluje fancików. Naprawdę masz super miejsce, fajnie by było jak byś zdradził w jakim powiecie albo województwie kopiesz:) A tak nawiasem potrzebuję pogadać z kimś kto się dobrze zna na amunicji artyleryjskiej z czasów II wś. Niemieckiej, ktoś kto jest naprawdę kumaty w tych sprawach, jeśli ktoś taki jest na tym forum to bardzo bym prosił o jakiś kontakt. Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Weźcie go zablokujcie, na starcie czerwona kartka i tyle, albo chociaż aparat mu zabierzcie, nie dość ,że zima, że kopać się nie da to jeszcze serducho wali jak głupie gdy takie fotki się ogląda, miej kolego litość:) Tak serio już mówiąc, nie krępuj się wrzucaj foteczki dalej wątek stał się już chyba jednym z najpopularniejszych :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej, w zasadzie na wszystkie pytania kolegów odpowiadałem wcześniej i to nie raz w tym wątku:):)
fotki są stare i aktualne, różne, niestety w lasach bieda aż myszy piszczą więc sięgam 2-3 a nawet 4 lata do tyłu, gdy coś wyskakiwało.
co się tyczy tego bagnetu to jak pamiętam koleś mimo moich uwag aby nie opukiwał bagnetu na płask" nie usłuchał i bagnecik szybko pękł więc ubaw miałem nie zły gdy patrzyłem na jego niezadowoloną minę :):)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie