Skocz do zawartości

: Wznowienie produkcji Bagnetu wz.29 w Fabryce Broni Radom !! cz.2


huk 100

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 60
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi
Kolego dario.czolgiem i huk100. Troche to smieszne, że siedząc przy jednym kompie kadzicie sobie nawzajem.
Ale do rzeczy. Widzę, że na krytykę reagujecie agresywnie. Bardzo wysoko cenię zasługi i osiągnięcia innych i przyznałem Ci to Dario w poprzednim poście. Ale to nie oznacza, że stałeś się znawcą we wszystkich sprawach. Ponownie przyznaję, ze sfinalizowanie sprawy odbyło sie dzieki Tobie, choć sprawa produkcji bagnetu przez FB przewija sie juz od kilku lat. Kiedy zapadła decyzja o produkcji, Twoja rola skończona. Nie masz i nie miałes zadnego wpływu na przebieg produkcji, proces technologiczny, wersje, czy strategię marketingową. To zresztą naturalne. Fabryka miała do dyspozycji egzemplarze magazynowe. Przez grzeczność byleś informowany o pewnych zdarzeniach ale o żadnych konkretach, co jest naturalne. Dziwie się, że tego nie zauważyłeś, tylko przez kilka miesięcy biłes pianę na forum. Zalogowałem się własnie po to by przerwać ten chocholi taniec. Nawet dzisiaj nie jesteś w stanie powiedzieć nic konkretnego. Jakie wady, czy mankamenty posiada przedstawiony Ci egzemplarz? Gdzie fotki? jakie ma bicia? jaka gałka u pochwy? jaka farba? Nic nie jesteś w stanie powiedzieć, bo nic nie zauważyłeś. A nie zauważyłeś, bo się na tym nie znasz. Nie jest to żadna negatywna cecha, dopóki nie zacznie się udawać znawcy. Znam osobiście lub korespondencyjnie większość rasowych bagneciarzy nie tylko w Polsce i nikt o Tobie nie słyszał. Wszyscy na tym forum czekamy z niecierpliwością na konkrety. Więc przyznaj po męsku, ze nic nie wiesz ponad to że bagnet pojawi się wkrótce w sprzedaży. Stanie sie to za kilka dni i wtedy Twoja niewiedza ujawni się w całej okazałośći. Pozdrawiam serdecznie. Nie miej żalu. Chciałem tylko przerwać to bicie piany.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nawara -masz racje !!!!! nie jesteśmy rasowymi bagneciarzami :):):) i nigdy sie za takich nie uważaliśmy - dlatego ten wątek powstał -aby każdy mógł sie wypowiedzieć i doradzić -powiedz gdzie byłeś wtedyyyyyyyyyyyyyyyyyyy !!!!!! komu cukrzyłeś ??? patronom medialnym ?? producentom bagnetów do reko ? a wiesz że FB jest zaskoczona po przeczytaniu wątku iż ktoś wykorzystuje jej znak firmowy ?? co do marketingu i produkcji tak jesteśmy tylko zapaleńcami nie prezesami FB i nie mamy na to wpływu - fotek na razie nie będzie bo FB prosiła -mimo że pozwolili zrobić aby nie publikować - co do poprawek -to Dario zgłosił parę ale czy zastosują to już nie do nas pytanie - i tak dużo sie udało tym projektem -a pro po rozmawiałem z kolekcjonerami i powiedzieli że naware też nie znają kazali zapytać w Meksyku :):) -pozdro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czlowieksniegu widzisz że gostek założył ewidentnie konto aby przysrać a nie pomóc - to tyle czekamy do pierwszego a później -Polskie Piekiełko -(bagnet wykonuje kilku kooperantów )pewnie znajdzie sie dla każdego coś miłego
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czlowieksniegu oj uważaj bo sie narazisz nawarze - ja naprawdę nie ma nic przeciwko temu co on piszę tylko trochę za późno -ja naprawdę wiem tyle co przeczytałem u Królikiewicza i naszego
zukuriego i innych tu naszych forumowiczach - zobaczymy produkt po poprawkach -będziemy krytykować jak będzie trzeba -pozdro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety moje posty wyświetlają sie z opóznieniem. Nie wiem skąd ta agresja. Napisalem prawdę kolego dario. Nie mialeś zadnego wpływu na proces produkcji. Nigdy nie widziałeś (do dzisiaj)żadnego elementu tego bagnetu, nawet śrubki. Nie mogłes zatem nic doradzać. Przygotowanie procesu produkcji, to bardzo kosztowna sprawa. Zanim to zrobiono, przeprowadzono bardzo precyzyjne analizy i konsultacje. Ale nie z Tobą, tyle, że o tym nie wiedzialeś. Nie mam żadnego związku z żadnymi replikami. Kolega Zukuri (dzień dobry Panie Piotrze) nie zajmuje sie polskimi bagnetami, raczej Japonia i Rosja.A Królikiewicz dobry jest...jak się stół kołysze. Naopowiadałeś Kolego dario głupot na forum a teraz nie wiesz jak z tego wybrnąć, tylko wysyłasz Huka. A co do mojego wczesniejszego nieuczestnicwa w dyskusji to nie ma to żadnego znaczenia. Produkcja tego bagnetu to dla FB interes. Kolekcjonerzy nie są grupą docelową, o czym wkrótce się przekonamy. Mam ta przewagę kol. Dario, że wszystko co napisałem wkrótce się potwierdzi i co wtedy?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nawara bijesz piane poczekaj pojeździsz sobie później zachowujesz sie jak dzieciak a tymi wysyłkami to mnie rozwaliłeś - nie masz racji widziałem dzisiaj fotki które robił Dario i robił Jazowiak - a jak nie ma znaczenia twoje wcześniejsze uczestnictwo to tym bardziej teraz a co do potwierdzenia twojej teorii to już narobiłem w gacie ola Boga to sie narobi dopiero hehe będziemy dyletantami bo wyłapiesz błędy po wznowieniu produkcji - normalnie wszyscy byliśmy w błędzie nawara czemu nas nie oświeciłeś ty taki znawca ! na tydzień przed wybuchem wojny !:):) cała Polska patrzy na cię ,co tam Polska cały Świat -chyba już czaje ktoś ty :):)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przykro czytać takie rzeczy. Myslalem, ze ludzie, którzy zajmuja sie tak poważną sprawą prowadzą dyskusje na nieco wyzszym poziomie. Podobnie zareagowałeś jak skala72 dał do zrozumienia że wypisujesz bzdety z których nic nie wynika.
Nie zamierzam krytykować tego bagnetu, bo jest mi obojetne jak bedzie wygladał. Kupię i tak po egzemplarzu każdej wersji. I nie przypisuj sobie prawa do odpowiedzialnosci za efekt końcowy, bo wygląda jakbyś miał na to jakikolwiek wpływ. Pozdrawiam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nawara hehehe ale jaja ! bzdety to ty piszesz ! tak jak skala72 pytał o cenę a mógł przeczytać wcześniej że sprawa jest jeszcze w ustaleniach -ale mu sie chciało tak tobie również widzę trafiają sie problemy z czytaniem ze zrozumieniem !:):)a to pozostawiam bez komentarza hehehehe



Kupię i tak po egzemplarzu każdej wersji. I nie przypisuj sobie prawa do odpowiedzialnosci za efekt końcowy, bo wygląda jakbyś miał na to jakikolwiek wpływ. "
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i jeszcze jedno nawara napisał

Nie zamierzam krytykować tego bagnetu, bo jest mi obojetne jak bedzie wygladał."



od początku kolega nie miał ochoty pomagać w tym temacie koledze wisiało to zwiędłym kalafiorem ,kolega chciał dokopać człowiekowi któremu udało sie namówić FB do wznowienia produkcji -od cały Nawara vel ... a jeszcze nie napiszę -ale już miałem tu dyskusje na temat bagnetu polskiego z kolegą na forum prawda ? Żaden z was nie reagował na tą pseudo pomoc kolegi Nawara wstyd mi za was
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zastanawia mnie, ze zawsze pojawiaja sie roznego rodzaju osobnicy", ktorzy za wszelka cene chca zdyskredytowac inne osoby - dotyczylo to sytuacji ze np stugiem. Teraz tez jest podobnie - jak byl czas na dyskusje to nie bylo nikogo-teraz okazuje sie, ze sa inni ojcowie sukcesu (?)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie