Skocz do zawartości

Powstanie Warszawskie 2009 - inscenizacje - reflaksje


Rekomendowane odpowiedzi

Brednie toczonych wysoką gorączką, tym były wpisy znakomitej większości w tym wątku. Przepraszam, że posty osób, które wykazały się taktem, wysoką kulturą osobistą i rzeczowością, również podzieliły los tych andronów. dlatego proszę wątek otwarty kto chce wypowiedziec się do rzeczy ma taką mozliwośc, pozostali bedą nagradzani kartkami i odsyłani w mroki dziejów
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Usunięcie postów będzie skutkowało tym, że niekoniecznie właściwe osoby wyciągną odpowiednie wnioski na przyszłość i znów będą powtarzane te same błędy, które nie powinny się zdarzać przy imprezach tak prestiżowych jak obchody rocznicowe Powstania Warszawskiego!

Dlaczego admini nie pozostawią do oceny forumowiczom, kto pisze rednie toczonych wysoką gorączką", a kto ma rację?

Przed chwilą jeszcze raz dokładnie przeczytałem regulamin forum i chciałbym zapytać admina, który mój post i w jakiej części naruszył jego postanowienia, skoro moje posty w tym wątku zostały usunięte?

Myślałem że to forum służy wolnej wymianie informacji i poglądów, ale widzę że jednak sprowadzenie dyskusji do poziomu kloaki (dosłownie) przez niektórych stałych bywalców, osiągnęło zamierzony przez nich efekt czyli usunięcie niewygodnych treści.

Dlaczego po niektórych inscenizacjach, np. Akcji na Kutscherę z marca wolno jechać otwarcie jak po łysej kobyle" i admini nie interweniują, a niektóre inicjatywy czy kręgi ich uczestników/organizatorów są nietykalne?

Michał Marianowski
HGH Wigry
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro Herr Duńczyk tak ładnie wyczyścił wątek ,przedstawiam relację z widowiska przy Mostowej które zaczęło się po zakonczeniu walk" na Żoliborzu i o którym zapewne wiekszość tylko słyszała że się odbędzie ale go nie widziała.
Kilku z iemców" jeszcze nie otrzepawszy kurzu spod Twierdzy Zmartwychwstanek pomknęło a sygnale" wspomóc to widowisko.
Film do którego link znajdziecie pod spodem nakreciła niezawodna Agata z Wolfik's Family...
http://www.youtube.com/watch?v=35j3FIFx8Pg
Na razie jest dostępna druga część bo pierwsza z niewiadomych przyczyn nie chce się przyjąć na Tuba ale podjąłem kolejną próbę i jest w trakcie.
Dodam że miałem zaszczyt mimo zmęczenia brać udział w tej imprezie" po stronie najeźdźców.
Swoją obecnością zaszczycił nas i poprowadził konferansjerkę",znany aktor pan Marek Frąckowiak.
Proponuję oglądać w HQ bo jest o wiele lepszy efekt.
Jak się zafiksuje pierwsza część to zarzucę link.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety jest mi przykro, że moje posty zostały usunięte. Temat, który otworzył stainer7 wyraźnie nawiązywał do tematu INSCENIZACJE - REFLEKSJE a co za tym idzie refleksje=emocje.
Rozumiem admina, że idzie jak po bandzie i współczuje wykonywanej/na własne życzenie/ „roboty” lecz proszę mi uwierzyć, zaciąga to zwykłą cenzurą z lat komuny.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cenzura z lat komuny dosięgała tylko pewnej częsci publikujących, wygłaszających poglądy o określonym zabarwieniu, niewygodnym dla szajki trzymającej władzę. tymczasem moja działanośc dotknęła wszystkich bez wyjątku, można by rzec, sprawiedliwie ;) jeśli już to jest to nowa cenzura, z ta rodem z prl-u nie mająca nic wspólnego. Refleksje=emocje są jak najbardziej na miejscu, jeśli dotyczą omawianego wydarzenia, tymczasem jak zwykle pojawiają się osobiste wycieczki, pyskówki pomiędzy poszczególnymi forumowiczami. Jeżeli szanowni użytkownicy sami nie będą trzymac agresji i pieniactwa na wodzy to będę konsekwentny i wątki będą trafiac do kosza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z przykrością zauważyłem usunięcie wielu postów m.in. mojego. Nie rozumiem takiego postępowania. Spotkałem się z tym pierwszy raz. Tematyka Powstnia Warszawskiego,obchody 1 sierpnia są dla mnie wazne dlatego tez zadałem sobie trud opisania moich spostrzezen z wydarzen, których byłem swiadkiem 8 sierpnia. Wydawało mi się ze głos osoby z zewnątrz, nie bedącej w zadnej grupie rekonstrukcyjnej bedzie obiektywnym w dyskusji. W dyskusji, którą niektórzy, jak widziałem, próbowali sprowadzić do miernego poziomu.
Wspomniana wypowiedz była 1 na tym forum i zastanawiam się nad dalsza aktywnością. Nikt raczej mi nie zadeklaruje, że kolejne wypowiedzi nie znikną podczas masowego czyszczenia". Skoro część osób pisała, zdaniem admina bzury, to proszę usunąć te wpisy. Wrzycanie mojej wypowiedzi do tego samego worka jest nie w porządku. No chyba ze admin uznal moj wpis na temat mizernej organizacji tej imprezy - z wymienionymi przykładami bałaganu - za mało istotny.
Proszę o odpowiedz czy jest szansa na przywrocenie wypowiedzi czy lepiej napisac to wszystko od poczatku.

Pozdrawiam W
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wrona10 napisał:
Proszę o odpowiedz czy jest szansa na przywrocenie wypowiedzi czy lepiej napisac to wszystko od poczatku."

Myślę, że nie ma potrzeby. Kto na bieżąco śledzi wpisy na forum ten przeczytał i zakonotował sobie Twoją wypowiedź.
Czy nam się to podoba czy nie to do moderatora forum należy ostanie słowo.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie