Skocz do zawartości

Tak się zastanawiam...


GeneralRemek

Rekomendowane odpowiedzi

Dlaczego nikt nie zrobi gry o Polskich żołnierzach? Nie wymyśli scenariusza, że to Polska Armia pokonuje maszynę wojenną Hitlera i dzielnie prze naprzód? Grając w CoD 1 w czasie misji w Warszawie tak mnie przejęło, że władowałem wszystkie magazynki w Niemców którzy się w misji znajdowali...
I jeszcze jedno, w jednej z moich ulubionych gier, Panzers Faza 1, w jednej z pierwszych misji grając Niemcami na Polaków, nie mogłem wydać rozkazu ataku... Jakaś wewnętrzna blokada we mnie się obudziła. W akcie zemsty zbombardowałem wszystkie wojska niemieckie i... przegrałem.

Sorki za to moje małe expose, ale tak mnie wzięło....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może kiedyś zrobią taką grę. :) Ale na razie producenci zainteresowani są tworzeniem gier o Ruskach i Amerykanach.
W Blitzkriegu pierwsza misja to także tak na Polskie pozycje. Jeśli nie chcesz tego przechodzić to po prostu wpisz kod na zwycięstwo. :p
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie dziwne, że nikt nie zrobił gry od strony Polaków, a przecież to był kraj od którego rozpoczęła się wojna. Od strony Niemców jest mało gier, a szkoda, bo ile razy można grać Amerykanami? Czyli jakby tymi dobrymi.


Pozdro!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie