marecki. Posted July 20, 2009 Author Posted July 20, 2009 mam pytanie na frontowych fotkach często widać w zniszczonych pojazdach pancernych lufy armat pionowo zadarte do góry lub opadnięte w dół co było przyczyną takiego stanu w ostatnich sekundach życia technicznego pojazdu pancernego ?
Kamikadze Posted July 20, 2009 Posted July 20, 2009 Czołg otrzymał zapewne takie trafienie w wierzę , że lufa została wyrwana z jarzma i obsunęła się na podłogę pojazdu.Od strony wlotu lufa jest znacznie cięższa bo jest i zamek i oporopowrotnik.Przynajmniaj ten na tym zdjęciu napewno tak ma.
HU13ERT Posted July 20, 2009 Posted July 20, 2009 http://www.odkrywca.pl/pokaz_watek.php?id=155753#155753Kiedyś to były rozmowy..ileż pasji..ileż zaangażowania uczestników ;)
marecki. Posted July 20, 2009 Author Posted July 20, 2009 interesujący wątek przegapiłemdzięki bo temat ciekawy w jednych czołgach lufa pozostawała pionowa w innych opadnięta a w jeszcze innych nic się z nią nie działoale faktycznie przydało by się więcej przykładów technicznych
radek98k Posted July 28, 2009 Posted July 28, 2009 Podczas długotrwałej jazdy czołgiem Rosjanie jak i Niemcy przesuwali działo tak, aby środkowa cześć zajmowała jak najmniej miejsca. Zwykle były to kmy i małe działa.
senectus Posted July 28, 2009 Posted July 28, 2009 radku moglbys nieco jasniej sprecyzowac swoj wywod
okejos Posted July 30, 2009 Posted July 30, 2009 no fajna teoria.najczescie winą zmiany położenia lufy był wewnętrzny pozar który niszczył hydraulikę utrzymującą działo
Kubuś 2001 Posted July 30, 2009 Posted July 30, 2009 A może po prostu wieża została zaklinowana a że przeszkadzała w przejeździe przez ulice to została maksymalnie podniesiona?Ale teoria Radka jest pewniejsza ;-)
Recommended Posts
Archived
This topic is now archived and is closed to further replies.