slawekt9 Posted July 19, 2009 Author Posted July 19, 2009 witam mam pytanko czy te pagony sa pruskie ,ciekawi mnie jaka to była formacja ,z góry dziękuję pozdrawiam
8total4 Posted July 19, 2009 Posted July 19, 2009 guzik jest pruskim guzikiem wojskowym z końca XIXw.przy naramiennikach guziki są gładkie?są to raczej naramienniki piechoty, od munduru polowego.pozdrawiam!
Graudenz 18 Posted July 19, 2009 Posted July 19, 2009 http://kaisersbunker.com/dunkelblau/tunics/dbt03.htm te są bardzo podobne :)
Question
slawekt9
witam mam pytanko czy te pagony sa pruskie ,ciekawi mnie jaka to była formacja ,z góry dziękuję pozdrawiam
5 answers to this question
Recommended Posts
Archived
This topic is now archived and is closed to further replies.