8total4 Posted July 18, 2009 Posted July 18, 2009 może byś chociaż dewizę przepisał ze wstęgi ??ciężko cokolwiek zobaczyć na tej fotce..daj lepsze, to może coś się wymyśli ;>pozdro!
werewolf Posted July 18, 2009 Author Posted July 18, 2009 no właśnie zapomniałęm o tym :) DIOS PATRIA LIBERTA
8total4 Posted July 18, 2009 Posted July 18, 2009 watpie abys nie poradzil sobie ze znalezieniem,po wpisaniu w grafice google tej dewizy pokazuje się 10 stron..http://images.google.pl/images?hl=pl&q=dios%20patria%20liberta&lr=&um=1&ie=UTF-8&sa=N&tab=wipozdro!
werewolf Posted July 18, 2009 Author Posted July 18, 2009 no szukałem w google. ale chodziłoby mi od czego mółby być taki guzik... czy to współczesny wyrób? cywilny czy wojskowy ... itp :)
Recommended Posts
Archived
This topic is now archived and is closed to further replies.