HUBERTUS 1656 Posted July 16, 2009 Author Posted July 16, 2009 Właśnie obejrzałem w Kurierze warszawskim filmik z wydobycia kilku rkm Browning wz 28 i polskich granatników 46mm,mówią że saperzy wywożą to na poligon
Czlowieksniegu Posted July 16, 2009 Posted July 16, 2009 http://www.odkrywca.pl/na-pradze-znaleziono-sklad-broni-z-czasow-wojny,655676.html#655676:-(
Recommended Posts
Archived
This topic is now archived and is closed to further replies.