desmo_sm Posted July 13, 2009 Author Posted July 13, 2009 WitamChciałem prosic o ocene i ewentualną identyfikację tego sygnetu.Kolega trafił ten piękny fancik na łące. Sygnet jest srebrny z monogramem MJ (tylko nie piszcie że Michael Jackson :)) heheRaczej damski bo pasuje u faceta jedynie na mały palec.
8total4 Posted July 13, 2009 Posted July 13, 2009 daj punce.po wyglądzie - przełom XIX i XXw. Liberyjny lub kogoś z bogatej rodziny..Nie-Herbowy- Inicjałowy.pozdro!
Sobiepan Posted July 13, 2009 Posted July 13, 2009 Bliźniaczo podobny do mojego pod względem stylistyki i wykonania:http://odkrywca.pl/pokaz_watek.php?id=650116#815619
Navigator Posted July 13, 2009 Posted July 13, 2009 Witam ja podłączę się do tematu.Mój terz jest bliźniaczo podobny.
Recommended Posts
Archived
This topic is now archived and is closed to further replies.