PIOTREK663 Posted July 12, 2009 Author Posted July 12, 2009 Witam dziś znalazłem pełno łusek z 1918 roku z wybitym Western" z pomalowano na fioletową spłonką, przypuszczam że pochodzą w wojny polsko-sowieckiej w 1920roku prosze o info o łuskach.
danieloff Posted July 12, 2009 Posted July 12, 2009 Ale wcale nie musiały zostać wystrzelone podczas wojny 1920 roku, równie wiele znajduje się ich na pobojowiskach z września 1939.
PIOTREK663 Posted July 12, 2009 Author Posted July 12, 2009 Witam dziś znalazłem pełno łusek z 1918 roku z wybitym Western" z pomalowano na fioletową spłonką, przypuszczam że pochodzą w wojny polsko-sowieckiej w 1920roku prosze o info o łuskach.
Swiety82 Posted July 12, 2009 Posted July 12, 2009 Nie nadużywaj wielkich liter i precyzyjniej tytułuj wątki. Poprawiłem
Question
PIOTREK663
4 answers to this question
Recommended Posts
Archived
This topic is now archived and is closed to further replies.