sqn Posted July 12, 2009 Author Posted July 12, 2009 Wie ktoś moze od czego albo do czego moga byc takie okrągłe swastyki? Z góry dzieki.Pozdr.Piotr
FirstToFight Posted July 12, 2009 Posted July 12, 2009 http://www.drugawojnaswiatowa.ubf.pl sprawdz tu w odznaczeniach moze cos podobnego znjadzieszPoprawiłem link ;)Post został zmieniony ostatnio przez moderatora Swiety82 12:37 12-07-2009
Hary DZ Posted July 12, 2009 Posted July 12, 2009 To są elementy głowicy i jelca kordu Luftwaffe I modelu lub miecza
sqn Posted July 12, 2009 Author Posted July 12, 2009 Sprawdzalem i lecji chodzi o miecze i kordziki to nie takie wymiary maja moje krążki i są wykonane z mosiądzu a w kordzikach widzialem ze to aluminium. Co do pomocy zimowej nie trafilem nic podobnego takze czekam na kolejne sugestie.Pozdr.Piotr
Luftlander Posted July 12, 2009 Posted July 12, 2009 Wygląda jak od miecza Luftwaffe i nie jest z aluminium. http://snyderstreasures.com/images/germanmilitaria/daggers/swords/SwordLuftwaffePDHF.jpg
sqn Posted July 13, 2009 Author Posted July 13, 2009 WitamOto zdjecie od drugiej strony. Wyglada jak by były przylutowywane. Nie wydaje mi sie zeby to było od kordzika. Te najmnejsze dwa wielkosciowo mogły by pasowac wielkosciowo do najwiekszej swastyki w tym kordziku ale tw eieksze juz sa duzo za duze. Jakies sugestie?
sqn Posted July 12, 2009 Author Posted July 12, 2009 Wie ktoś moze od czego albo do czego moga byc takie okrągłe swastyki? Z góry dzieki.Pozdr.Piotr
Question
sqn
Wie ktoś moze od czego albo do czego moga byc takie okrągłe swastyki? Z góry dzieki.
Pozdr.
Piotr
11 answers to this question
Recommended Posts
Archived
This topic is now archived and is closed to further replies.