Podniosłem" w końcu bączka carskiego. Wiem, że rozmiar jest ważny i kolor. Ma z 4 cm długości i kolor podobny jak na zdjęciu, na moje oko pomarańczowy. Co więc mozna o nim powiedzieć?
Tabliczka znamieniowa (kontekst IIWŚ bitwa z 1944r.) Połowy brakuje. To co widac to ERSTE BALG und F FAB (pewnie Fabriken czy jakos tak).
Poza tym. Takie dziwne dwie rzeczy związane chyba z carszczyzna, ale może i z IIWŚ.... Nie wiem. Nic mi nie mówią.
Question
Wyro
Podniosłem" w końcu bączka carskiego. Wiem, że rozmiar jest ważny i kolor. Ma z 4 cm długości i kolor podobny jak na zdjęciu, na moje oko pomarańczowy. Co więc mozna o nim powiedzieć?
Tabliczka znamieniowa (kontekst IIWŚ bitwa z 1944r.) Połowy brakuje. To co widac to ERSTE BALG und F FAB (pewnie Fabriken czy jakos tak).
Poza tym. Takie dziwne dwie rzeczy związane chyba z carszczyzna, ale może i z IIWŚ.... Nie wiem. Nic mi nie mówią.
5 answers to this question
Recommended Posts
Archived
This topic is now archived and is closed to further replies.