Skocz do zawartości

Posłowie dadzą nam broń, bo boją się wojny


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 243
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi
A gdyby na taka imprezę przyszli Polacy to każdy by się zastrzelił, postrzelił i wkręcił w taśmę z nabojami. Tak naprawdę to nikt by z polaków sie na takim pikniku nie pojawił bo oni jak pokazują sondaże w 90 procentach broni nie chcą widzieć. Jak za komuny i naście lat po niej prosty chłop z łapanki w woju dostawał do reki AK to był madry ale jak z tego wojska już wyszedł to był za głupi nawet na wiatrówkę. Bo wojsko cudownie mordecze zapędy łagodzi jak balsam na duszę.
W Polsce moim zdaniem broń powinien mieć jedynie pan Dziewulski i jego starzy koledzy. W końcu potrafili te pistolety do głowy przystawiać znaczy ,że się znają i jakimiś autorytetami w tej dziedzinie są.
Ja tam wole jak państwo o mnie dba i dobrze wykształceni uczciwi i bezstronni urzędnicy powiedzą mi co mi potrzeba.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.tvn24.pl/-1,1612191,0,1,brat-strzelal-do-brata,wiadomosc.html
Jak się okazało, broń, z której strzelał jeden z braci, była bardzo stara i zardzewiała, najpewniej jeszcze z czasów II Wojny Światowej."
Daj Polakowi broń, choćby starą i zardzewiałą...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AKMS a nie przychodzi Ci do głowy, że ten pistolet posiadał ktoś kto gdyby o pozwolenie na broń wystąpił nigdy by jej nie dostał?
Przesadzasz w doktrynerstwie. Argumentom przeciwko klarownemu systemowi przyznawania pozwolenia na broń przeciwstawiasz fakt, że ktoś kto ma ją nielegalnie strzelił do innego człowieka.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I jak widać ludzie mimo tych wszystkich zakazów mają broń.I dobrze bo dlaczego ktoś ma rezygnować ze swojej pasji tylko dlatego , że inny się boi.Oczywiście czasami jakiś palnie głupotę ale wtedy jest sam sobie winien.
Ja podziwiam takich ludzi bo sam bałbym się trzymać w obecnym ustroju broń w domu choć w okresie PRL-u miałem kilka sztuk i wcale się nie bałem , ale cóż miałem wtedy tylko kilkanaście lat.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście czasami jakiś palnie głupotę ale wtedy jest sam sobie winien"
Faktycznie, jeśli ktoś strzela w głowę drugiej osobie to palnął głupotę i sam jest sobie winien". Jak czytam niektóre Twoje wypowiedzi, to się zastanawiam, czy Ty czasem teraz nie masz kilkunastu lat.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym mieć kilkanaście lat ale to już chyba niemożliwe.
Ale ma Kolega w pewnym stopniu rację na tą kwestię , moje poglądy nie zmieniły sie od czasu kiedy miałem właśnie kilkanaście lat w połowie lat osiemdziesiątych.Zdaję sobie sprawę , że głosząc swoje poglądy na temat posiadania broni palnej i niektóre inne jestem można tak powiedzieć ciałem obcym na tym Forum.Wielu z Was pewnie mnie nie lubi.

Być może to Ty Kolego AKMS masz rację , jednak ja swoich poglądów na tą kwestię nie zamierzam zmieniać.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie