fajerwerker Posted July 8, 2009 Author Posted July 8, 2009 Prosze o pomoc w identyfikacji. Produkcja Austryjacka W-H
abcd Posted July 8, 2009 Posted July 8, 2009 Guzik liberyjny,posiadacz herbu musiał być zarazem dostojnikiem kościelnym http://pl.wikipedia.org/wiki/Ko%C5%9Bcielne_oznaki_godno%C5%9Bci
pomsee Posted July 8, 2009 Posted July 8, 2009 popatrz tu;http://www.odkrywca-online.com/forum_pics/picsforum5/piecz_copy1.jpg
Recommended Posts
Archived
This topic is now archived and is closed to further replies.