Luftlander Posted July 6, 2009 Posted July 6, 2009 Krzyż Za Ochotniczą Pomoc Wojenną z Badeni (Kreuz für freiwillige Kriegshilfe)
grba Posted July 6, 2009 Posted July 6, 2009 Pomimo, że badeński krzyżyk wykonany jest ze złoconego metalu wojennego, to życzą sobie za niego i to bez wstążki:http://www.muenzauktion.com/huesken/item.php5?lang=de&id=18616&PHPSESSID=aadc2e6efd2fd79810001d39c5586963Odznaka armii czechosłowackiej strzelca ciężkiego karabinu maszynowegohttp://obchod.boudamuseum.com/index.php?main_page=product_info&products_id=67
Swiety82 Posted July 6, 2009 Posted July 6, 2009 Piku a czytał ty regulmin? http://www.odkrywca.pl/kazdy-ma-to-przeczytac-przed-dodaniem-tematu-,654705.html#654705 pkt 2
Question
pik78
co to za odznaki ?
5 answers to this question
Recommended Posts
Archived
This topic is now archived and is closed to further replies.