Kaczor_gt Posted July 5, 2009 Author Posted July 5, 2009 znalazlem cos takiego i nie wiem co to jest.. prosze o pomoc w id
Kaczor_gt Posted July 5, 2009 Author Posted July 5, 2009 ta rzecz posiada gwint... czyli na pewno było do czegoś wkręcone..
dudzin Posted July 5, 2009 Posted July 5, 2009 daj wymiary, jeżeli nie sza duże, to dla mnie pion murarski.
Kaczor_gt Posted July 5, 2009 Author Posted July 5, 2009 3cm. a skąd pion murarski mógł się wziąśc w srodku lasu??
mihura Posted July 5, 2009 Posted July 5, 2009 Może w tym lesie są jakieś pozostałości po zabudowie? Jeśli tak? To masz odpowiedź.pzdr.
Swiety82 Posted July 5, 2009 Posted July 5, 2009 Co znaczy tytuł jakiś grot"? Może sprecyzujesz następnym razem temat? Pierwsze ostrzeżenie-następna będzie kartka.Post został zmieniony ostatnio przez moderatora Swiety82 13:19 05-07-2009
Kaczor_gt Posted July 5, 2009 Author Posted July 5, 2009 żadnych pozostalosci po budowie tam nie widzialem. zdaje sie na wasza intuicje dzieki
festung. Posted July 5, 2009 Posted July 5, 2009 to sie wkreca w podkowe w zimie.nazwa wyleciała mi z głowypozdro
Question
Kaczor_gt
znalazlem cos takiego i nie wiem co to jest.. prosze o pomoc w id
10 answers to this question
Recommended Posts
Archived
This topic is now archived and is closed to further replies.