latający holender Posted July 4, 2009 Author Posted July 4, 2009 http://www.archeolodzy.org/forum/Rejestr-pol-bitew-w-Polsce-vt157.htmlale miło że czytają nas:)
latający holender Posted July 4, 2009 Author Posted July 4, 2009 i jeszcze cośhttp://www.archeolodzy.org/forum/wykrywaczmetali-hobbi-vt562.html
pomsee Posted July 5, 2009 Posted July 5, 2009 Po dwóch latach od napisania postów przez pana archeo jakoś nikomu z nim dyskutować się nie chce.
zibol Posted July 5, 2009 Posted July 5, 2009 Już słyszę uszami wyobraźni komentarze właścicieli gruntów na propozycję z pierwszego linku. Nie mówiąc już o określeniach na temat tego pana....;)))) Cała Polska zakaz orania stawiania budynków itp itd.....
8total4 Posted July 5, 2009 Posted July 5, 2009 szkoda tylko ze wiekszosc pól bitewnych z Wojen Napoleońskich, jest w tym momencie zastawiona domami, prywatnymi placami czy miejskimi osiedlami..Jakoś nie wierzę w to, iż były prowadzone tam rozpoznania czy prace ratunkowe..Panowie Archeolodzy jak zwykle zamknięci we własnym ego..pozdrawiam!
Recommended Posts
Archived
This topic is now archived and is closed to further replies.