Skocz do zawartości

Hitlerowskie Ufo


Swiety82

Rekomendowane odpowiedzi

TYTUŁ FILMU : Hitlerowskie UFO
PRODUKCJA : USA
GATUNEK : Dokumentalny
CZAS TRWANIA : 0:43:42
JĘZYK : Angielski
LEKTOR : PL

Opis:

Grupa historyków próbuje wyjaśnić, jaki istnieje związek pomiędzy obserwacjami UFO w ciągu ostatnich 50 lat a technologią latających talerzy, odkrytą przez niemieckich naukowców podczas II wojny światowej. Dzięki wykorzystaniu archiwalnych materiałów filmowych i nowoczesnej grafiki komputerowej udało się zrekonstruować wydarzenia i odtworzyć historię fenomenu UFO. Z programu dowiemy się, czy tajemnicze pojazdy w kształcie dysków są wytworami obcej cywilizacji, czy może iluzją optyczną. A może są czyms zupełnie innym?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam kasetę z filmem dokumentalnym UFO tajemnice Trzeciej Rzeszy".Film około 60 minutowy,też chyba amerykański.
Myślę,że z dziewięćdziesiąt procent tego filmu to bzdury nie podparte żadnymi dowodami.Ale najbardziej rozśmieszył mnie dziadek,który całkiem poważnie mówił o testach latającego talerza ponad stu metrowej średnicy we Wrocławiu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadza się kapuchy,ten film jest jak tysiące innych,Nic nie można się dowiedzieć,czego się już wcześniej nie wiedziało!
A gdzie załogi,kto te obiekty pilotował?
Gdzie doniesienia z Rosji Radzieckiej-Pietropawłowsk etc.
No i ten amerykański szajs-(Przykrywka pod testy latających skrzydeł)Tylko,że wszystkie te tajne obiekty mają napęd konwencjonalny i nie przeczą prawą fizyki?!
A obserwacje z lądu lub powietrza,mówią o obiektach które poruszają się w brew jej prawom.
pzdr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie