wykop39 Posted July 2, 2009 Author Posted July 2, 2009 Witam . Bardzo proszę o pomoc w id części gąsienicy lub nakładki od jakiegoś czołgu . pozdrawiam
wykop39 Posted July 2, 2009 Author Posted July 2, 2009 Witam . Bardzo proszę o pomoc w id części gąsienicy lub nakładki od jakiegoś czołgu . pozdrawiam
Swiety82 Posted July 2, 2009 Posted July 2, 2009 http://www.odkrywca.pl/kazdy-ma-to-przeczytac-przed-dodaniem-tematu-,654705.html#654705 , patrz pkt. 2Ostatni raz za Ciebie poprawiam tematy.
lefa Posted July 2, 2009 Posted July 2, 2009 Idę o zakład ze znalezione na drodze wysypanej żużlem z jakiejś kotłowni.
wykop39 Posted July 2, 2009 Author Posted July 2, 2009 Nakładka znaleziona w lesie , 50 m od leśnej drogi . Jeśli ktoś wie coś wiecej proszę o informację . pozdrawiam
Question
wykop39
Witam . Bardzo proszę o pomoc w id części gąsienicy lub nakładki od jakiegoś czołgu . pozdrawiam
7 answers to this question
Recommended Posts
Archived
This topic is now archived and is closed to further replies.