Stizek Posted June 29, 2009 Author Posted June 29, 2009 Witam 68 X 5Mareczek miodzio;)...Mały skarbczyk 1x wieża z datą reszta Hindenburg z wieżą...Dzis kolega trafił jeszcze 52...Pozdrawiam
Stizek Posted June 29, 2009 Author Posted June 29, 2009 Znaczy sie moje 68 Jeden dołek i kolega też jeden dołek ale obok w lesie...Z tego co słyszałem to Ruscy okradli Ciezarowke z kasiorką a jak NKWD sie dowiedzialo to powiedziało że jak przy kims znajdą to od radu kula w łeb:D...Wiec co robili??? zakopywali na pozniej i chowali ale nie wracali:D...Albo wrocili ale nie znalezli:D...pozdro
hudy Posted June 30, 2009 Posted June 30, 2009 Fajna miejscówka. Jeśli wyszło tyle, to z pewnością wyjdzie jeszcze więcej...zobaczysz :) pozdro!
Stizek Posted June 30, 2009 Author Posted June 30, 2009 Wiem Wiem jade w sobote;]... nie zly konwój był pozdro...
ika1979 Posted July 1, 2009 Posted July 1, 2009 gratulacje!a kolegi nie chciałeś zabrać:)masz ode mnie pocztę na którą nie odpowiedziałeś.pozdrawiam
Recommended Posts
Archived
This topic is now archived and is closed to further replies.