Jump to content

68x 5 DM Skarbczyk!


Recommended Posts

Posted

Witam 68 X 5Mareczek miodzio;)...Mały skarbczyk 1x wieża z datą reszta Hindenburg z wieżą...Dzis kolega trafił jeszcze 52...Pozdrawiam

Posted
Znaczy sie moje 68 Jeden dołek i kolega też jeden dołek ale obok w lesie...Z tego co słyszałem to Ruscy okradli Ciezarowke z kasiorką a jak NKWD sie dowiedzialo to powiedziało że jak przy kims znajdą to od radu kula w łeb:D...Wiec co robili??? zakopywali na pozniej i chowali ale nie wracali:D...Albo wrocili ale nie znalezli:D...pozdro
Posted
Fajna miejscówka. Jeśli wyszło tyle, to z pewnością wyjdzie jeszcze więcej...zobaczysz :) pozdro!

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...

Important Information