Skocz do zawartości

Tomaszów Lubelski 2009


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 326
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi
Panowie z granatowej policji.
Proszę nie rozumieć mnie źle. Przeprosiny podtrzymuję z całą stanowczością i nie były one tymi co przez gardło nie przechodzą.Tak jak wspomniał Mirek. Główny sprawca zajścia dalej pozostaje bezkarny, obrywa się osobom nie mającym tak naprawdę z tym wszystkim nic wspólnego, w tym i mnie. Jeżeli rostrząsa się pewien temat, którego ja nie rozpocząłem to należało by go odważnie zakończyć a nie snuć po drodze żal że nikt nie zareagował itp. Na tym koniec z mojej strony.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miedzy nami mówiąc Fosgen - używasz terminu granatowa policja" po to, żeby obrazić chłopaków ze Śląska? Bo ten jeden zwrot na początku przekreśla Twoje dalsze stwierdzenia. Miałem okazję gościć Policjantów Śląskich na Bzurze, są to ludzie karni, zdyscyplinowani i ideowi, jeśli tylko zechcą przyjechać do nas drugi raz będę zaszczycony. Przychylam się też do zdania Jarka, że temat należy zamknąć.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jazłowiaku. Fakt nie Fosgen tylko Fozgen . Za miast sorry było by poprawniej przepraszam,jeżeli już ma być, po Polsku przynajmniej. Też mam się poczuć urażony? Słowo pisane jest słowem różnie rozumianym, nie łapmy się więc za nie. :-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli sprawca nie poniesie konsekwencji będzie olbrzymem" a ten który wskazuje to co było złe i perfidne z.k.r."-każdy pamięta chyba ten plakat z lat czterdziestych. Czy o takie funkcjonowanie chodzi? Jeśli tak to nie ma się co chwalić nawiązywaniem do przedwojennych tradycji.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Popieram rainszofer'a . Zamknijmy ten temat, nie przez admina, tylko przez tych, którym zależy na porządku w tego typu imprezach, tych którzy z całą stanowczością zareagują na zaistniałe sytuacje, i w końcu tych którzy mają dużo do powiedzenia w rozmowach prywatnych a nie wypowiadają się publicznie! Do dzieła ukryci! KONIEC i BASTA
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fabrykareklamy. Prowokacyjnie nie pytaj. Twoje pytanie jest oczywiste i pełne troski o Syna. Proszę o zapoznanie się z paragrafem 16 punkt 1, 2, 3 Regulaminu Bitwy. Myślę że dużo wyjaśni. Uczestnicy, którzy nie zaakceptowali jego wszystkich postanowień nie powinni znajdować się na żadnym z garnizonów, w tym nie brać udziału w tej naprawdę udanej imprezie. Jeżeli chcesz skierować Syna do jakiegokolwiek ruchu rekonstrukcyjnego to na pewno właściwą będzie K.R.H Tomaszów 39, przy J.S. 2019 z Tomaszowa Lubelskiego. Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie