Jump to content

szczeniak74

Forum members
  • Content Count

    143
  • Joined

  • Last visited

Community Reputation

0 Neutral
  1. W ostatnim czasie docierają do nas informacje że grupa osób powiązana ze środowiskami lewicowymi z terenu Tomaszowa Lubelskiego rozpuszcza nieprawdziwe informacje o odwołaniu rekonstrukcji w Tomaszowie Lubelskim. Chcielibyśmy zdementować te pogłoski, termin tegorocznej jubileuszowej 10-tej rekonstrukcji został ustalony na 16 września 2018 r (trzecia niedziela września). Kundle Rekonstrukcji" bo tak zostały spontanicznie nazwane działając na szkodę ruchu rekonstrukcyjnego i wszelkich przedsięwzięć patriotycznych próbują podważać reputację osób zajmujących się organizacją imprez patriotycznych poprzez rozpowszechnianie nieprawdziwych informacji na ich temat. Jednocześnie chcielibyśmy zdementować złośliwe informacje o konflikcie w środowisku rekonstruktorów z Tomaszowa Lubelskiego, Zamościa i Biłgoraja. Nasze środowisko jest zgodne i wspólnie organizuje wiele udanych przedsięwzięć. Przestrzegamy przed działaniami lewackich środowisk a wszelkie nieprawdopodobne informacje prosimy potwierdzać u organizatorów rekonstrukcji w celu eliminowania nieprawdziwych informacji tworzonych przez środowiska lewicowe i antypolskie. Jakim trzeba być ....(tutaj podstawcie sobie odpowiedni epitet) żeby zadzwonić do lokalnej gazety o zasięgu regionalnym i poinformować, że rekonstrukcja w Tomaszowie została odwołana, jeszcze namawiać redakcję do napisania o tym na łamach swojego tygodnika. Kundle Rekonstrukcji to specjaliści, siany chaos i wszczynane burdy to ich specjalność, byle tylko zaszkodzić nie mając z tego żadnej korzyści. Takie zachowania powinniśmy piętnować aby nie rzucały cienia na cały nasz ruch.
  2. Tomaszów Lubelski po raz dziesiąty organizuje Widowisko Historyczne Ocalić od Zapomnienia" odbędzie się 16 września 2018 r.
  3. http://www.facebook.com/kampania1939/ Zapraszam do odwiedzenia strony na FB
  4. http://www.tomaszow-lubelski.pl/upload/images/2017/2017_08/rekonstrukcja_2017.jpg Zapraszam na IX rekonstrukcję Bitew pod Tomaszowem Lubelskim. 17 września 2017 r.
×
×
  • Create New...

Important Information