Skocz do zawartości

Taka sobie Burza...


Swiety82

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 167
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi
...5 min póżniej." Dokładnie... dziś ni z gruszki ni z pietruszki zerwała sie burza. Chwila moment, zresztą cały dzień chmury zasuwają po niebie. Teraz wróciłem do domku, a niebo piękne-gwiaździste, bezwietrzna pogoda... cuda na kiju :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
Piorun zabił rolnika

48-letni mężczyzna z Radomia zginął na miejscu, gdy w pracujących na polu rolników uderzył piorun. Towarzyszący mu znajomy z obrażeniami ciała został odwieziony do szpitala.
http://www.tvn24.pl/-1,1604488,0,1,piorun-zabil-rolnika,wiadomosc.html
juz wiadomo gdzie jest burza...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz Wojtek, z tymi pierunami" to różnie bywa, ja na początku obecnego Milenium", jak stawiałem sobie unkier" , na surowym korzeniu", to iwakowałem" w Nysce. Po czterech dobach ostrzału", miałem dość! O trzeciej w nocy zjechałem 40m niżej i 1,5 km dalej i dopiero się zaczęło !!!
I jeszcze jedno, jak kierowniczyłem" w Biesach, to stawialiśmy słup u P. Ch., nad rzeczką Barbarką /Komańcza - zachód, czyli droga na Wisłok Wlk./. Akcja była na wzgórzu, podjechałem Starem 66, zapieliśmy" lebiodkę", zdążyliśmy ustawić słup gdzieś na 60-70 stopni, i się zaczęło !!
Czuliśmy się jak część pierunochrona", brezent nad Nami, a My podłączone do tego cholernego" słupa, liną fi 14mm.
Załoga zajęła pozycję horyzontalną", ja jako szef przybrałem ją ostatni. Takiego ajfunu" to w życiu nie widziałem !!!
Przepraszam za OT.
PS Ale o Biesach to ja mogę bez końca!!!
Oczywiście z lat 60- 70 - tych.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kopijnik2 zauważ że ta bitwa trwa od wczoraj, odbiornik w gdańsku zawiesił się o godzinie 17:01:32 i jest tak cały czas :)
a ja niestety ubolewam takie fajne burze dookoła Łodzi krążyły (łódzki odbiornik zwiększył skale dolnego wykresu do 200) a do samej Łodzi nic nie doszło :/ eh ta wyżyna łódzka .... coś czuję że w tym roku fotki piorunów nie zrobię :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie