Jump to content

Dlaczego wykrywki tak podrozaly?


Saper93

Recommended Posts

Witam!
Wie ktoś może dlaczego ceny wykrywek tak drastycznie wzrosły? Nie chodzi mi tu nawet o te zagraniczne. Np rutus ultra I, do niedawna kosztował max 400, teraz po 500 i więcej. Solaris, norma po ok 650-700, teraz dochodzi do 900. Nawet moj all, norma po 350-400, teraz ponad 500zł. Wydaje mi się ze to nie wina rozpoczecia sezonu, w zeszłym roku tak nie było (przynajmniej tak mi się wydaje, jeśli sie myle to mnie poprawcie).

Pzodrawiam!
Link to comment
Share on other sites

egon10 czemu piszesz ze zart... fakt jest ze wszystkie podskoczyły do góry np minelab sovereign GT w vikingu z duża ilością gratisów kosztował rok temu 2100zl a teraz w promocji 2600 i to samo można zaobserwować na zagranicznych rynkach, miałem sprowadzać nowy sprzęt ze stanów ale zrezygnowalem po podwyżkach cen. Kryzys albo dotknął producentów albo jest dobrym pretekstem do podnoszenia cen.
pozdrawiam
Link to comment
Share on other sites

Też nie wiem skąd te ceny jeśli za oceanem np. moj gti
płaciłem 843dolce teraz 934. To podrożał około 12procent a w Polsce ??? Należy samemu szukać odpowiedzi gdzie mieszkamy.Szkoda pisać bo to nie forum polityczne ktoś kogoś robi w balona.
Link to comment
Share on other sites

Po pierwsze nie ma kryzysu. Został on wymyślony, aby zakłady mogły zwalniać ludzi i obniżać pensje.
A po drugie chyba dolar poszedł do góry.
I po trzecie ceny poszły w górę w tych wykrywkach co są teraz modne.
Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...

Important Information