Skocz do zawartości

Dlaczego wykrywki tak podrozaly?


Saper93

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!
Wie ktoś może dlaczego ceny wykrywek tak drastycznie wzrosły? Nie chodzi mi tu nawet o te zagraniczne. Np rutus ultra I, do niedawna kosztował max 400, teraz po 500 i więcej. Solaris, norma po ok 650-700, teraz dochodzi do 900. Nawet moj all, norma po 350-400, teraz ponad 500zł. Wydaje mi się ze to nie wina rozpoczecia sezonu, w zeszłym roku tak nie było (przynajmniej tak mi się wydaje, jeśli sie myle to mnie poprawcie).

Pzodrawiam!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

egon10 czemu piszesz ze zart... fakt jest ze wszystkie podskoczyły do góry np minelab sovereign GT w vikingu z duża ilością gratisów kosztował rok temu 2100zl a teraz w promocji 2600 i to samo można zaobserwować na zagranicznych rynkach, miałem sprowadzać nowy sprzęt ze stanów ale zrezygnowalem po podwyżkach cen. Kryzys albo dotknął producentów albo jest dobrym pretekstem do podnoszenia cen.
pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też nie wiem skąd te ceny jeśli za oceanem np. moj gti
płaciłem 843dolce teraz 934. To podrożał około 12procent a w Polsce ??? Należy samemu szukać odpowiedzi gdzie mieszkamy.Szkoda pisać bo to nie forum polityczne ktoś kogoś robi w balona.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze nie ma kryzysu. Został on wymyślony, aby zakłady mogły zwalniać ludzi i obniżać pensje.
A po drugie chyba dolar poszedł do góry.
I po trzecie ceny poszły w górę w tych wykrywkach co są teraz modne.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie