Skocz do zawartości
  • 0

Sowieckie pancerne części


ma75

Pytanie

  • Odpowiedzi 61
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Rekomendowane odpowiedzi

Wieża po bokach widać wizjery ......z lewej strony widać celownik panoramiczny PT-1 wzór 32 z lewej strony działa celownik teleskopowy TOP 1wz 30

Sygnowane części pochodzą prawdopodobnie z celownika panoramicznego PT-1, z tego co widzę prawdopodobnie wyprodukowanego w fabryce Nowosybirsk ( podaj co tam jest wybite )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a możecie mi umiejscowić tą pokrywę z pierwszej fotki? Tak jak leży na zdjęciu to z prawej strony przylega do podłoża , a ten kawałek z lewej odstaje na szerokość mniej więcej palca u ręki .Na ostatnim zdjęciu Benigsena widać coś podobnego na wieży , ale zdjęcie jest mało wyraźne...
dzięki za pomoc i pozdr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więc teraz poważnie,do tego peryskopu(wizjera pancernego według ciebie)najbardziej pasuje mi transporter opancerzony SKOT(znajdź zdjęcie w necie od przodu i porównaj sobie),natomiast do SKOT-a nie pasuje mi reszta części,stąd wniosek że łaziłeś gdzieś po jakimś poligonie,gdzie wszystko pomieszane jak groch z kapustą.(jeżeli się mylę to mnie popraw).
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie