Skocz do zawartości

dobr sprzet na militaria


Rekomendowane odpowiedzi

Witam.
Co do ceny w Firmie Demet ,to nie jest ona zależna odemnie.I nie jest za duża, w stosunku do jakości wykonania i jego możliwości [zasięg].Ja nie składam wykrywaczy i jest to moje ostatnie dziecko ,ze względu na wiek :))).Ten wykrywacz można kupić tylko w w/w firmie.
Nauczony tym co stało się po opublikowaniu pełnej dokumentacji do wkrywaca ALL-1 teraz postanowiłem nie ujawniać żadnych szczegułów na team budowy tego wykrywacza Bartek 5.
Pozdrawiam ALL.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 120
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi
Ostatnio widziałem nowego Bartka5 w akcji.
To co zobaczyłem przeszło moje najśmielsze oczekiwania. Mogę śmiało powiedzieć, iż jest to najlepszy sprzęt na militarkę (monetki również ciągnie) jaki do tej pory widziałem .
A muszę zaznaczyć, że troszkę już detektorków miałem okazję zobaczyć i przetestować :) .
pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam
Takie warunki mi postawiono ,mała sonda i skuteczny zasięg.
To największa sonda do B5 ,średnica 24 cm.A zasięg
http://www.youtube.com/watch?v=GIEbLFgftdw
właśnie taki i to przy nie sprzyjających warunkach dla testu.
ALL.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.
Przy tak niskiej F nadajnika ,jaka jest w tej wykrywce straty w gruncie są naprawde minimalne.A oddziaływanie samego gruntu na sonde też jest bardzo małe ,szczegulnie na sonde 15 cm.Obudowy sondy są w całości ekranowane.Zresztą jest czym kręcić, a możliwości ustwień wystarczające.Zainteresowanym militarką powiem ,że bardzo dobrze spisuje się w terenie poszukiwań sonda mała, 15 cm.Dobrze punktuje i zasięgi są zadawalające.
ALL.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam
No właśnie a ja tak czytam i czytam i nigdzie nie mogę znaleźć tych zasięgów dotyczących tego Bartka. Na stronie Demetu opis wykrywacza jest ale poniżej tabelka z zasięgami wykrywacza Max Vlf z sondą 30cm. Więc albo jest pomyłka producenta albo te wykrywacze mają ten sam zasięg ( ale wtedy te zasięgi to już takie rewelacyjne nie są opisywałem to już w porównaniu z moim statykiem dla sondy 27cm )I druga rzecz to sondy .All piszesz że największa sonda do Bartka 5 to 24cm ,a na stronie wyżej wspomnianej firmy widnieje jak byk że mogą być sondy 40,30,25,20,15cm wiec już zbaraniałem. Myśle że troche za dużo tu niejasności.
pozdr.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam
grzech
nie wiem czemu moje wypowiedzi,porównujesz do tego co pisze Demet na swojej stronie.Mnie to nie interesuje i tyle.Do prototypu zrobiłem trzy sondy 15 cm,21 cm i największą 24cm i to wszystko, a jakie sondy ma Demet ,to nie moja broszka.Największą pokazałem z B5 na filmiku.Napisz do Demet i zapytaj.Jak chcesz porównać zasięgi ??? Twojego statyka z B5, tego na forum nie da się zrobić, jedynie w terenie.I nie baraniej.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem jak inni spece do tego podejdą ale ja od prawie od 2lat śmigam z salamandrą i nie nażekam... trafia sie i militarka (za kołem od KWIV kopałem dół na jakieś 130-150cm przy okazji połamałem saperkę) ale kolorki i monetki też wychodzą (nakopałem trochę boratynek i innych drobiazgów) z kumplem jeździmy czasami, wcześnej miał solarisa a tera ma proximę i zdecydowanie na drobiazgi jest lepszy... po jednym z wyjazdów w celu sprawdzenia nowej proximy chodziłem za nim i minął kilka głębszych fantów... z kolei później on chodził za mna to moja salamandra minęła kilka drobiazgów na mniejszych głębokościach... pewnie mnie zara czapkami zarzucą ale ale tak właśnie było... co prawda nie szukałem nigdy innymi sprzętami wię moja opinia może wydawać się nie obiektywna... Ale z drugiej strony, kiedyś w lesie natknęliśmy się na 4 kolegów po fachu i tylko jeden miał solarisa a trzech pozostałych chodziło właśnie z salamandrami :-)i takie właśnie sobie bardzo chwalili mówiąc że na militarkę i nie tylko nie ma lepszego sprzętu jak salamandra vlf... Zycze trafnego wyboru, zadowolenia ze sprzętu, powodzenia w poszukiwaniach i połamania łopaty ;-) pozdro i narka...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nadal nie mogąc się zdecydować czy dokupić do f2 smętka czy mieć tylko proximę do poszukiwań koloru i militarki, znalazłem taki post:sam używam Proximy, głównie na militarkę i sprawuje się rewelacyjnie, zasięg ma przyzwoity a identyfikacja graficzna na statyce to naprawdę super sprawa. Ogranicza kopanie drobnego złomu, a pokazuje mały kolorek np. monetkę" ...czy właściciele proximy mogą mi coś powiedzieć na temat tej identyfikacji graficznej na statyce??? jak to działa? i czy działa?
Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.
A nie prawda ,bo jest wykrywacz uniwersalny.Żle szukałeś.
Osobno statyk i osobno dynamik.
Poczytaj sobie tu:
http://www.demet.republika.pl/dok11.htm
Wykrywacz nosi nazwe Diogonit.
ALL.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam
Yankess zgadzam się z Allem, jest jak najbardziej. Ja posiadam Bartka IV (statyk i dynamik), jeśli jesteś zainteresowany jak ta wykrywka pracuje i co potrafi to daj znać. W Wałczu się jakoś znajdziemy, pozdro.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlatego dziwię się takiej firmie
Demet że nie da do testów jakiejś swojej najlepszej maszyny któremuś z testerów,jeżeli są tak dobre to ..bogactwo i sława przed konstruktorem i firmą.. sam chętnie bym kupił taki sprzęt.. a tak to tylko jakieś szczątkowe informacje od kilku osób na forum nie wiadomo jak związanych z produktem i nadal pozostaje dużo pytań ...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.
Wydaje mi się ,że Demet nie potrzebuje reklamy.
http://www.w9au63iir.homepage.t-online.de/44973/40851.html
z tego co obserwuje ,to raczej nie szuka zbytu swoich wyrobów.A tak z ciekawości,to kto ma być tym testerem,nieazleżnym i bezstronnym :) hehe.
ALL.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie