Jump to content
ekiosk egazety next prenumerata

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

cebermen

Moja dziura ... Zielona Góra

Recommended Posts

Dziś kładłem płytki na ganku, patrze a za płotem sąsiad orze pole grzecznie zapytałem czy mogę sie troche pokręcić po jego polu. Ustawiłem wykrywke na kolorek i polatałem okolo 30 minut. Najwięcej radości wzbudził kapsel od Mirindy - za komuny zamiennika Fanty.

Witam kopaczy z ZG. mam pytanko , wiecie gdzie tu można sie wybrac zeby sobie pokopac coś ciekawego. Własciwie to mieszkam 300 km od ZG ale tutaj studiuje . A bez wykrywki długo bym nie wytrzymał:D zamierzam pochodzic po lasach w kierunku Stary Kisielin jak sie nie myle. Mam poprostu najbliżej do tych miejsc . Śmigaliście może już kiedyś w tych stronach? Efekty jakieś?

Dzisiaj znajomy zaproponował żebym pobiegał z wykrywaczem po jego ogrodzie koło domu w Krepie koło Zielonej Góry i wyskoczyła taka maseczka jak znalazł na A1NH1

Bez wykrywacza,pozbierane po przejeździe spychacza na budowie basenu w Sulechowie.Flaszki w większości miejscowe.

I jeszcze taki pęk kluczy, przypadkowo trudno było coś takiego zgubić.Może wyrzucili jak ich wypędzono?

Wykopano też niemiecki hełm M40, skórzany wkład był dobry, ale skorupa sie rozpadła.

Wilcz to pokazuj ten wklad... sorry ale jakos nie moge sobie tego wyobrazic gdzie wklad sie zachowal a skorupa sie rozpadla...tym bardziej ze kilkaset garnkow wyciagnelem w okolicach zg blizszych i dalszych :)

ZdroFFFko :D

• Create New...

Important Information