Skocz do zawartości

Nowy wykrywacz


kubalament

Rekomendowane odpowiedzi

Na przyszłość będę wiedział żeby nie kupować tych z serii MD i innych chińskich badziewi właśnie wszyscy mi polecają jabela
i jest dość niedrogi tylko jeszcze nie wiem jak on sie sprawuje jakby ktoś mógł napisać swoje osiągi nim to bym był wdzięczny i głębokości rzeczywiste wykrywania bo to na allegro to trochę fikcyjne możne być
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zależy czego chcesz szukać. Miałem Jabla rok i jest całkiem niezły na militarkę. Hełm rosyjski około 50cm. Tylko jak dla mnie to ma podstawową wadę, wykryje ci wszystkie odłamki, ale na początek może być, nauczysz się kopać he he. Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...
100% ironii jeśli są kłopoty z odczytem. XLT się nie zużył, troszkę tylko pokiereszowany od wożenia w bagażniku razem ze szpadlem. Ostatnio miałem okazję bawić się ACE250. Piszę celowo awić" bo co można robić z zabawkami? Zabawką jest bowiem ACE przy XLT. I nie chodzi o kolor. Działa, wykrywa ding-ding-ding coś tam. Ale co? Nie wykopiesz, nie zgadniesz. Dźwięk cyfrowy", jak w BH, mówi niewiele. Namiastka prezentacji VDI, niczym w Proximie, mówie niewiele, ale przynajmniej nie trzeba 2 dziewięciowoltówek wkładać jak do Prizm-a czy BH. Opóźnienie sygnału na tyle duże, że trudno namierzyć cel w otoczeniu śmieci.
Jutro może zrobię test porównawczy. Ciekawe czy 250 okaże się mniej czy bardziej czuły od Proximy :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie