Jump to content

wykrywacze MD, profes itd. DYSKUSJA


ejni

Recommended Posts

Witam, co myślicie o tych pseudo wykrywaczach? Od pewnego czasu zauważyłem ze zwiększa się ich liczba na rynku. ;/ Można coś zrobić żeby ich nie było na rynku? moim zdaniem już chyba Armand jest lepszy :)
Zapraszam do dyskusji.

Pozdrawiam
Link to comment
Share on other sites

niespecjalnie jest tu o czym dyskutować :)

według mnie powoli ludzie chcący kupić wykrywacz zaczynają sobie zdawać sprawę, ze parametry MDeków i ich klonów podawane na allegro są tak wiarygodne jak parametry podróbek baterii do komórek kosztujących 10 złotych i mających 5000mAh :)
Link to comment
Share on other sites

Bez urazy, ale nie rozumiem takich pytań - Można coś zrobić żeby ich nie było na rynku?" Nie podobają Ci się, to ich nie kupuj. To, że nie lubię anyżkowych landrynek to chyba nie powód, aby wycofywać je ze sklepów? Dla mnie osobiście wszyscy mogliby używać wykrywaczy MD i nie przeszkadzałoby mi to:-)
Link to comment
Share on other sites

No właśnie. Są w sklepach buty z plastiku, kiełbasa zawierająca 37% mięsa, odbiorniki radiowe łapiące UKF tylko w mieście z własnym nadajnikiem, piły którymi nie można nic uciąć, kleje do glazury po użyciu których płytki muszą odpaść, kosmetyki od których dostaje się uczulenia, lornetki przez które widać słabiej niż gołym wzrokiem.
I na ten towar jest wielki rynek. Rynek ludzi którzy przy zakupie kierują się wyłącznie ceną, zupełnie jak urzędy przy zamówieniach publicznych.
No to czemu ma nie być wykrywaczy które mają zasięg 15cm?
Link to comment
Share on other sites

szczerze to wole wydać tą kasę na jabla albo kupić neodyma :) ale szczerze mówiąc to mnie irytuje jak wł. all i pierwsza strona to w 98% są MD profes itp i gdzieś pośród tego jest może jakaś ciekawa licytacja. Może napisać do Allegro żeby zrobili dział MD, Profes i inne badziewia" xD szczerze to takiego MD mogą kupić pseudo poszukiwacze co chcą być ze tak powiem na a modzie"...

Pozdrawiam
Link to comment
Share on other sites

Po prostu używaj podczas przeglądania aukcji opcji wyszukiwania cena od ... do ...", albo segregacji ofert według ceny, od najniższej do najwyższej, opuszczasz 2 pierwsze strony i zostają Ci droższe sprzety.
Bo jedne są lepsze a drugie są gorsze / te gorsze są tańsze, a lepsze są droższe", jak śpiewał Wieszcz...
Link to comment
Share on other sites

spójrzcie ogólnie co ten gość sprzedaje sama tandeta z Chin szkoda gadać ale 1499,00 zł za MD-5008 to już jest żałosne szkoda ze ludzie są tacy naiwni...po za tym komentarze tez niczego sobie więc co tu wymagać?
http://www.allegro.pl/show_user_auctions.php?uid=6031068
Link to comment
Share on other sites

Powiem szczerze ze te ceny po 1400za MD to już jest totalna chamówa i naciąganie ludzi którzy się nie znają w temacie. z jednej strony troszkę zal tych ludzi co się nabiorą a z drugiej to lepiej bo zostawiają nam fanty :D

Pozdrawiam
Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...

Important Information