Jump to content

Dlaczego wątek U- 534" dostał kłódkę?


mihura

Recommended Posts

A dlaczego robicie syf na forum zamiast wysłać zapytanie do moderatora? Od razu za szabelkę i na głównym szturm... Gdybyśmy nie traktowali poważnie forum (a przynajmniej niektórzy) to by się zrobił tutaj Onet albo Pudelek...
Link to comment
Share on other sites

A mnie sie wydaje ze ze strony moderatorow mozna by wymagac troche grzecznosci, zwrocic uwage i poprosic o poszukanie w wyszukiwarce tematu, czesto sie spotyka zwykle warczenie obudzonego z drzemki wladcy" forum , nie wszyscy siedza tu po kilka lat, sa nowi ludzie i normalne ludzkie potraktowanie nie zniecheci ich do wizyt tutaj, bo chyba o to chodzi aby bylo nas jak najwiecej.
Pozdrawiam
Link to comment
Share on other sites

Cairo- propozycja dla Ciebie, jeśli masz sporo wolnego czasu. Sprawdź łaskawco ile wątków się dubluje, ile wątków wynika z lenistwa ( bo ktoś nie sprawdził, że już takowy temat istnieje, itp ). To raz.
Dwa- jest w Regulaminie prośba, żeby nie śmiecić. Plus ogólna zasada, żeby problemy czy pytania wyjaśniać z Modem na priv @. Jak w takim razie proponujesz rozumieć ten wątek Mihury?

PS A nie sądzisz przy okazji, że Mihura, zakładając watek, wstał lewą nogą i postanowił rykoszetem pojechać po Modach?

Pozdrawiam.
Link to comment
Share on other sites

Cario1, nie chcę wywoływać jakiejś wojny tutaj, ale to jak forum wygląda zależy chyba w największej mierze on nas - użytkowników. Swego czasu długi czas pomagałem na forum jako admin i uwierz mi, jest to robota czasami na 3 zmiany po 8 godzin. A tutaj ludzie pełnią te funkcje społecznie.

To nie admin czy moderator ma prosić usera o użycie wyszukiwarki, tylko user ma obowiązek użyć wyszukiwarki zanim doda wątek. Tak jest na każdym forum. Dzięki temu jako tako udaje się utrzymać porządek. A do wyjaśniania dlaczego wątek został zamknięty przyda się jednak znajomość regulaminu - kontakt mailowy z adminem lub modem a nie pretensje na głównym. Potem wchodzisz do działu konserwacja np. a tam co piąty wątek jak przeprowadzić elektrolizę. Bo się komuś poczytać nie chce. O tym już chyba było wszystko napisane, a jak nawet nie, to można odświeżyć stary wątek zamiast zakładać nowy.

A po użytkowniku z 17 tematami i prawie 300 postami powinniśmy się spodziewać tego, że zna zasady tego forum. Zwłaszcza, że sam napisał że od 10 lat śledzi to forum.
Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information